Zakończenie zajęć wakacyjnych w MDK

Zakończenie zajęć wakacyjnych w MDK

„WAKACYJNY NIECODZIENNIK”- ogólnorozwojowe,  zajęcia wakacyjne dla dzieci

Pomimo wielu trudności wakacje w MDK upłynęły  w radosnej atmosferze.  W tym roku zajęcia trwały od 26 czerwca do 4 sierpnia,  godzinach od 9.00 do 14.00, przez pięć dni w tygodniu. Podczas  minionych sześciu  tygodni, na wakacyjnych zajęciach nasi podopieczni mieli mnóstwo zajęć sportowych, integracyjnych, tanecznych, plastycznych i językowych. Nie zabrakło też spotkań z ciekawymi ludźmi (miedzy innymi z sanockimi artystami czy burmistrzem Sanoka, Panem Tadeuszem Pióro). Dzieci uczestniczyły w piknikach, rajdach, wycieczkach oraz poznawały z bliska pracę specjalistów z różnych dziedzin (były np. u szewca, fryzjera, zegarmistrza). Codziennie pod naszą opieką znajdowało się około 45 dzieci :-). Poniżej zamieszczamy część zdjęć z tegorocznych zajęć.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaufanie i powierzenie nam swoich pociech, dzieciom za wspólną zabawę oraz sponsorom, bez których tegoroczne zajęcia wakacyjne nie miałyby szansy się odbyć. 

 

 

PgNiG SANOK

logo_mini

 

 

Dziękujemy i zapraszamy za rok na kolejne wakacje, a od września na zajęcia tematyczne. Informacje dotyczące zajęć w roku szkolnym 2017\2018 pojawią się na naszej stronie na przełomie sierpnia i września.

I jeszcze o MDK:

http://tygodniksanocki.pl/2017/08/05/pozegnanie-wakacji-mdk/

Fot. Agnieszka Trznadel-Piasta, Karina i Marlena

 

Facebook