Nagrody Miasta Sanoka za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki dla pracowników MDK!

Burmistrz Miasta Sanoka wraz z Radą Miasta uhonorowali osoby zasłużone dla Sanoka. Nagrody, które odbierają wyróżnione osoby są wyrazem uznania dla nich samych, a także dowodem na dostrzeganie ich dokonań przez samorządy lokalne i regionalne instytucje.

Z radością informujemy, iż  w dziedzinie Kultura i Sztuka w kategorii Upowszechnianie kultury i sztuki nagrody  otrzymali : Katarzyna Długosz Dusznik  oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod kierownictwem Grzegorza Maliwieckiego z MDK.

Cieszy nas niezmiernie, że nasza praca jest dostrzegana i doceniana przez innych, o czym świadczą nie tylko tegoroczne wyróżnienia, ale i zeszłoroczna nagroda dla naszego kolegi z MDK- Konrada Oklejewicza w kategorii Twórczość Artystyczna. Gratulujemy im z całego serca i życzymy kolejnych sukcesów!