DAJ PIĄTAKA NA ZWIERZAKA

DAJ PIĄTAKA NA ZWIERZAKA

Kochani! Kiermasz Książek „Daj Piątaka Na Zwierzaka” czas ogłosić!

Co? i Jak?◼️

W dniach 24.01.22 – 31.01.22 w placówce MDK odbędzie się kiermasz książek używanych. Gdzie za tytułowego „piątaka” będzie można je nabyć.

◼️ W związku z tym zachęcamy do podarowania książek, które być może zalegają gdzieś po kątach lub których już nie darzymy sympatią do podarowania ich na kiermasz.

🐶 Książki powinny być w przyzwoitym stanie by mogły cieszyć nowego nabywcę.

🐱 Preferowalibyśmy nowsze tytuły przynajmniej wydane w XXI wieku, ale jak najbardziej przyjmiemy również starsze pozycje.

◼️ Książki przyjmujemy w godzinach pracy naszej placówki. Tuż przed kiermaszem zostanie podana pełna lista pozycji, które będą czekać na nowych nabywców do samego kiermaszu w związku z tym zbiórkę książek kończymy 21 stycznia 2022.

◼️ Zastrzegamy sobie prawo do odwołania fizycznej wersji kiermaszu, jeśli ilość zebranych książek będzie zbyt mała. Wówczas zebrane pozycje zostaną bezpośrednio przekazane na rzecz Sanocka Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt i zasilą inną akcję.

◼️ Wszystkie pieniądze zebrane do puszek zostaną przekazane na rzecz Sanocka Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt, która dba o tych, których inni porzucili. Pieniądze pokryją koszt interwencji, zabiegów i leczenia naszych małych futrzastych przyjaciół.

W trakcie kiermaszu również będziemy prowadzić zbiórkę karmy, koców, misek, zabawek, żwirków oraz wszelkiej innej maści przedmiotów związanych z codziennym życiem podopiecznych.

◾️Odbędzie się również zbiórka nakrętek plastikowych, które również przysłużą się opiece i leczeniu zwierzęcych pacjentów

Facebook