WERNISAŻ NOWEJ WYSTAWY W MDK JUŻ W NIEDZIELĘ!

WERNISAŻ NOWEJ WYSTAWY W MDK JUŻ W NIEDZIELĘ!

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na godzinę 16.00 na wernisaż wystawy „How To Get Away With Murder „, połączenia tradycyjnej ekspozycji z grą fabularną.

Dla odwiedzających autorzy przygotowali zagadkę kryminalną, w której wcielicie się w rolę śledczego i spróbujecie rozwikłać sprawę znalezionego ciała uczestnika balu charytatywnego powiązanego z premierą filmu ” The White Tide”.

I tu zaczyna się twoja rola 🙂

Masz za zadanie przeanalizować dowody i zeznania zebrane przez policję oraz wytypować sprawcę. Gdy uznasz, że wiesz już wystarczająco dużo, przystąp do formularza oskarżeniowego, ale pamiętaj o jednym! Masz tylko jedną szansę!

Osoby, które będą najbliżej prawdy, wezmą udział w losowaniu nagród.

Nagrodą jest egzemplarz znakomitego kryminału „Piętno” autorstwa Przemysława Piotrowskiego, a jest ich aż 3, więc troje dzielnych śledczych ma szansę zgarnąć jeden dla siebie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy do nas dotrze, ale chcemy, by każdy dostał swoją szansę wzięcia udziału w zabawie.

Gra w trybie online zostanie udostępniona dzień później na stronie www.rellah.art, 7 lutego o godzinie 20.00.

Uwaga! Gra (śledztwo) toczy się przez cały czas trwania wystawy. Obserwuj stronę bacznie, bo z pewnością pojawią się nowe zeznania, dowody i poszlaki. Ze względu na treść i tematykę, zachęcamy do zabawy starszych uczestników i życzymy udanego śledztwa.

Facebook