Rozdania nagród w konkursie ” Wielkanocna Historyjka”

Created with Sketch.

 Rozdania nagród w konkursie ” Wielkanocna Historyjka”

Dzisiaj, 5 kwietnia o godz. 11.00 w MDK  odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym na komiks „Wielkanocna Historyjka”. Konkurs cieszył się dużym  zainteresowaniem, gdyż wpłynęły prace nie tylko z Sanoka,  ale również z całej Polski m.in: z Inowrocławia, Konstantynowa Łódzkiego czy też z Wiskitek. 28  marca br. zebrała się komisja, która wybrała najlepsze prace. W jury zasiadali: Katarzyna Długosz-Dusznik- instruktor plastyki w MDK, Irena Florczak-kierownik Fili Biblioteki Pedagogicznej w Sanoku i artysta malarz Arkadiusz Andrejkow.
Wydarzenie rozpoczęło się przywitaniem gości przez dyrektora Jakuba Osikę a następnie rozdano nagrody. Wystawę z najlepszymi pracami można podziwiać w placówce.
Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na kolejne!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”214″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”100″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Facebook