Koło Modelarstwa Lotniczego już od Stycznia !!!

Created with Sketch.

Koło Modelarstwa Lotniczego już od Stycznia !!!

W ramach współpracy Młodzieżowego Domu Kultury z Sanockim Stowarzyszeniem Modelarstwa Lotniczego ruszy u nas od stycznia 2019 r. koło modelarstwa lotniczego. Zajęcia będą się odbywać 2 a nawet 3 razy w tygodniu, a prowadzone będą przez instruktorów modelarstwa lotniczego. Zapraszamy do skorzystania z oferty dzieci od 8 roku życia, młodzież i dorosłych.

Oto co możemy przeczytać na stronie SSML:

„Modelarstwo lotnicze to ciekawe hobby rozwijające zdolności manualne, uczące pokory i cierpliwości, a także świetna zabawa dla ludzi w każdym wieku jako forma spędzania wolnego czasu. Jest to również dziedzina sportu dająca możliwość rywalizacji w wielu klasach i kategoriach, startu w pucharach i mistrzostwach międzynarodowych, zdobywania nowych doświadczeń oraz poznawania ciekawych ludzi.


Głównym celem Stowarzyszenia jest rozwijanie i propagowanie działań sprzyjających promowaniu lotnictwa, popularyzacja tej dyscypliny wśród młodzieży w naszym powiecie, a także czynne uczestnictwo w zawodach sportowych reprezentując nasze miasto w kraju i za granicą. Naszym priorytetem jest również politechniczne i sportowe wychowanie młodzieży oraz podstawowe i wyczynowe szkolenie w sportach modelarskich”.

Facebook