KIERMASZ KSIAŻEK UŻYWANYCH” Daj Piątaka na Zwierzaka „

KIERMASZ KSIAŻEK UŻYWANYCH” Daj Piątaka na Zwierzaka „

Pierwsi goście już nami, a pierwsze pieniążki i dary zebrane. Choć lista pozycji do kupna sukcesywnie się zmniejsza, to wciąż czeka na Państwa około 200 książek. Między innymi: King, Steel, Brown, Graham, Coben, Nesbo, Kapuściński i wielu innych znanych i mniej popularnych autorów czeka, by znaleźć się w Państwa domu. Dziś kiermasz jest czynny w godzinach od 9.00 do 17.00. Jutro w godzinach pracy placówki.

PRZYPOMINAMY: Pieniądze trafiąją bezpośrednio do puszki. MDK Sanok nie rozmienia pieniędzy, więc prosimy odwiedzających o posiadanie drobnych. Przyjęliśmy cenę książki jako symbolicznego „piątaka” , ale przypominamy, że wysokość darowizny zależy od Państwa woli.

Podczas trwania kiermaszu można przynosić również: karmę dla zwierząt, koce, miski, zabawki, gadżety itp.. Zachęcamy również do przynoszenia nakrętek plastikowych i wrzucania ich do specjalnego pojemnika w naszym budynku. One również zostaną przekazane na cele charytatywne. Lista książek, które trafiły do MDK do 25 stycznia została opublikowana na naszym profilu FB.

Nie rezerwujemy książek! Uwaga zbiórka książek trwa również w trakcie kiermaszu, jednak te pozycje nie zostaną uwzględnione w liście spisanych książek.

Zapraszamy!

Facebook