Gotowi na Wakacyjny Niecodziennik?

Gotowi na Wakacyjny Niecodziennik?

Nie? Nic nie szkodzi. O to przed Wami niezbędnik Wakacyjnego Niecodziennika.

Każdy uczestnik:

☀️ koniecznie powinien zabrać ze sobą buty na zmianę.

☀️posiadać ochronę głowy przed słońcem (czapka, kapelusz itd..

☀️ otrzyma drożdżówkę, ale zachęcamy wyposażanie plecaka uczestnika w zdrowe przekąski w miarę zapotrzebowania .

☀️ może liczyć na wodę niegazowaną lub gazowaną, więc w przypadku innych preferencji smakowych należy wyposażyć plecak w owe napoje.

☀️ w przypadku przyjmowania leków stałych powinien je mieć ze sobą, my jako opiekunowie nie możemy podać samodzielnie jakichkolwiek leków.

Dodatkowo:

🌊 Przewidujemy codzienne wyjścia na lody, nie są one objęte w cenie zapisów, więc decyzję o podarowaniu pieniędzy na lodowe smakołyki pozostawiamy rodzicom.

🌊 Dzieci zobowiązane są do pozostawienia telefonów w sekretariacie placówki w myśl zajęć bez telefonów i komputera, ale kontakt z dzieckiem jak najbardziej jest możliwy. Wystarczy zadzwonić, a przekażemy telefon odpowiedniemu dziecku, wyjątkiem jest czas w którym uczestnicy przebywają na zewnątrz lub wycieczce.

🌊 Dzieci wracających do domu samodzielnie nie wypuszczamy wcześniej, niż o 13.30, wyjątkiem jest poinformowanie kadry opiekuńczej o tym fakcie wcześniej. Bez kontaktu telefonicznego ze strony rodzica nie wypuścimy dziecka.

🌊 W przypadku niewyrażenia zgody na samodzielny powrót, opiekunowie dziecka zobowiązani są do odebrania dziecka punktualnie.

🌊 Zajęcia prowadzone są od godziny 8.30, więc prosimy nie przyprowadzać dzieci wraz z otwarciem placówki o 7.30. Za bezpieczeństwo uczestnika odpowiadamy w godzinach zajęć do momentu ich końca lub odebrania dziecka.

🌊 W każdy piątek na uczestników będzie czekać pizza-party, pizza zamawiana jest na godzinę 12.00 – 12.30, więc prosimy odbierających dzieci o uwzględnienie tego i wybieranie dzieci zgodnie z harmonogramem, aby nie odbierać możliwości zjedzenia posiłku.

Facebook