GALA SUKCESÓW AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

GALA SUKCESÓW AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

 

7 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku odbyła się uroczysta Gala Sukcesów. Jest to podsumowanie całego roku pracy dziecka i wolontariusza, która pozwoliła wykonać setki kroków po to, aby wspólnie dzieci oraz wolontariusze Akademii Przyszłości  osiągnęli tak wiele sukcesów- ile tylko jest to możliwe.

Na naszej scenie pojawili się niezwykli goście, którzy pokazali, że tylko ciężka praca i  wiara w swoje możliwości to recepta na SUKCES. Na początku zaprezentowała się para tancerzy Kinga Węgrzyn i Kacper Szmyd z zespołu Tańca Ludowego w Sanoku,  którzy zatańczyli tańce narodowe. Kolejnym punktem był występ wokalny Wiktorii Łoskot. Wykonała ona swoim niezwykłym głosem dwa utwory „ O niebo lepiej” oraz „ Ktoś do kochania”.

Odwiedził nas także pan Sebastian Hombek, zawodowy policjant, nauczyciel języka angielskiego, kulturysta  i trener osobisty.  Opowiedział o tym, że tylko dzięki  wytrwałości i systematycznej pracy można osiągnąć sukces w życiu.  Następnie w  świat iluzji wprowadził nas Kacper Szmyd, pokazując kilka sztuczek karcianych włączając w to dzieci.

Na zakończenie pani Ewa Pisarz i lider Akademii pan Artur Szlama podsumowali kolejną edycje Akademii Przyszłości w Sanoku. Dziękując wszystkim za udział i  zaangażowanie każdy mały student i wolontariusz otrzymał podziękowanie i drobny prezencik 🙂

Dodatkową atrakcją była foto budka 🙂

Swoją obecnością zaszczycili nas Ewa Pisarz (koordynator wojewódzki Akademii ), Artur Szlama (lider Akademii), Dyrektor MDK Jakub Osika, Kamila Figura- Bat (koordynator szkolny, instruktor MDK), wolontariusze, dzieci i rodzice, goście oraz media. Galę poprowadzili wolontariusze:  Katarzyna Kozak i  Damian Kędzierski.

Foto: Patrycja Nowicka

 

Facebook