FERYJNY NIECODZIENNIK ’23

Created with Sketch.

FERYJNY NIECODZIENNIK ’23

Ferie dobiegły końca. Dla nas to powrót do rutyny. Od dziś zajęcia w naszej placówce wracają do harmonogramu sprzed ferii. Dla dzieci to powrót do szkolnej codzienności. Mamy nadzieję, że czekają na nie same sukcesy i miłe chwile.

Tegoroczny „Feryjny Niecodziennik” przywitał ponad 80 uczestników na dwóch turnusach. 😎

♟🎯 Na uczestników czekały wszelakie gry i zabawy. Rywalizacja w meczu piłkarskim? Nie ma sprawy. Walka do ostatniej figury na polu szachowych. Oczywiście.

✂️🎨No, ale nie samymi grami i zabawi Niecodziennik stoi. Pani Anna – ZeStrychu Handmade zadbała o pielęgnowanie sztuki rękodzieła na warsztatach. Zakładki do książek i przyborniki na długopisy przygotowane przez dzieci z pewność sprawiły radość bliskim w domostwach.

👨‍🔬🧪 Na uczestników czekały również tajniki fizyki i chemii, które poznali podczas serii eksperymentów. Uprzedzamy, że żaden człowiek, zwierzę, ani obcy nie ucierpiał podczas ich przeprowadzenia. Ubrania muszą nam wybaczyć.

🚶‍♀️🤳 Oczywiście nie mogło zabraknąć w naszym menu kolorowego bukietu akcji plastycznych, ani wyrafinowanego karaoke z nutką przebojów i posypką szaleństwa. Otworzyliśmy również kolekcję modową „Le M’dke”, a dzieci zdobyły swoje pierwsze doświadczanie w modelingu.

🤸‍♂️🚌 Wycieczki do Rzeszowa zakończone sukcesem. Kot Butach i Pan Zabawka w kinie ostudziły wulkan energii, który wybuch w Fly Parku. Erupcję można zaobserwować w albumie w naszej galerii.

😋🍕 Na sam koniec tygodnia troszkę przekupstwa w piątek w postaci pizzy.

Do zobaczenia za rok. Bez obioru.

Facebook