ZBIÓRKA KSIĄŻEK W MDK

Created with Sketch.

ZBIÓRKA KSIĄŻEK W MDK

MDK WSPIERA KIERMASZ KSIĄŻEK „DAJ PIĄTAKA DLA ZWIERZAKA”

Kochani! Kiermasz Książek „Daj Piątaka Na Zwierzaka” czas ogłosić! Co? i Jak?

◼️ W dniach 26.01.22 – 31.01.22 w placówce MDK odbędzie się kiermasz książek używanych. Gdzie za tytułowego „piątaka” będzie można je nabyć.

◼️ W związku z tym zachęcamy do podarowania książek, które być może zalegają gdzieś po kątach lub których już nie darzymy sympatią.

🐶 Książki powinny być w przyzwoitym stanie, by mogły cieszyć nowego nabywcę. Preferowalibyśmy nowsze tytuły, przynajmniej wydane w XXI wieku, ale jak najbardziej przyjmiemy również starsze pozycje.

◼️ Książki przyjmujemy w godzinach pracy naszej placówki. Tuż przed kiermaszem zostanie podana pełna lista pozycji, które będą czekać na nowych nabywców do samego kiermaszu w związku z tym zbiórkę książek kończymy 21 stycznia 2022.

◼️ Zastrzegamy sobie prawo do odwołania fizycznej wersji kiermaszu, jeśli ilość zebranych książek będzie zbyt mała. Wówczas zebrane pozycje zostaną bezpośrednio przekazane na rzecz Sanocka Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt i zasilą inną akcję.

◼️ Wszystkie pieniądze zebrane do puszek zostaną przekazane na rzecz Sanockiej Straży Ochrony i Ratownictwa Zwierząt, która dba o tych, których inni porzucili. Pieniądze pokryją koszt interwencji, zabiegów i leczenia naszych małych futrzastych przyjaciół.

◾️ W trakcie kiermaszu również będziemy prowadzić zbiórkę karmy, koców, misek, zabawek, żwirków oraz wszelkiej innej maści przedmiotów związanych z codziennym życiem porzuconych zwierzaków.

◾️ Odbędzie się również zbiórka nakrętek plastikowych, które również przysłużą się opiece i leczeniu zwierzęcych pacjentów.

Facebook