Casting do filmu ” Praktykant „

Created with Sketch.

Casting do filmu ” Praktykant „

UWAGA.UWAGA.UWAGA.UWAGA.

Casting do filmu.

Do głównej roli i kilku drugoplanowych firma Before my eyes poszukuje chłopaków w wieku 16-19 lat. Będę bardzo zobowiązana za pomoc w dotarciu do takich osób i udostępnienie załączonego plakatu w Państwa social mediach.

Swoje zgłoszenie wraz z aktualnym zdjęciem, wiekiem oraz miejscem zamieszkania prosimy kierować pod adres : biuro@beforemyeyes.pl

Zdjęcia do filmu planowane są na sierpień 2019 na Śląsku.
Producentem filmu jest firma Before my eyes:
www.beforemyeyes.pl/
Autorką zdjęć: wielokrotnie nagradzana za zdjęcia
www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1166108

Film otrzymał już dofinansowanie z PISF.

Krótki opis filmu:
17-letni Mirek zakochuje się w Agacie, która przyjeżdża do Trzebini gotować na oazie. Dziadek Mirka widzi w niej Marysię – kochankę sprzed pół wieku. Mirek organizując kolejne spotkania pomiędzy Dziadkiem, a Agatą, zbliża się do dziewczyny, a jednocześnie odkrywa strzeżoną przez Mamę tajemnicę. Tragikomedia o dojrzewaniu do odpowiedzialności za drugiego człowieka.

Reżyser:
Tomasz Jurkiewicz – ur. 1981, absolwent filmoznawstwa UJ, reżyserii WRiTv UŚ oraz Szkoły Wajdy. Autor filmów dokumentalnych („Radioakcja”, „Z pogranicza cudu”) oraz krótkich fabuł ( „Próba mikrofonu”, „Babcia wyjeżdża”, „Gdyby ryby miały głos”), które zdobyły ponad 100 nagród i wyróżnień na festiwalach w Polsce ( Gdynia, Kraków, Nowe Horyzonty) i za granicą ( Karlowe Wary, Seul). „Praktykant” będzie jego debiutem fabularnym.

www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1161539

Facebook