PLAC ŚW. MICHAŁA 6, 38-500 SANOK
+ 48 (13) 46 309 15
mdksanok@wp.pl

Sprawozdanie z Balu

Created with Sketch.

16 stycznia, odbył się Charytatywny Bal Karnawałowy, zorganizowany przez MDK w Klubie Naftowca „Górnik” w Sanoku. Akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że bilety zostały wyprzedane na długo przed balem (łącznie sprzedano 182 bilety, co daje kwotę 1820 złotych). Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, między innymi tańce, zabawy i konkursy, które prowadziły instruktorki z MDK, pokaz gimnastyczny „Spartanie”, malowanie twarzy itp. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Darek.

[fb_button]

Słodki poczęstunek jak zwykle przygotowało Centrum Integracji Społecznej, a przerywnik muzyczny zapewnił zespół „Cassiopea”z MDK (Aleksandra Juszczak i Oliwia Pastuszczak). Podczas balu udało Nam się zebrać 2.540 zł (wpływy z biletów oraz zbiórka przy malowaniu twarzy). Cały dochód z balu zostanie przekazany na konto Fundacji „Czas Nadziei” na pomoc w leczeniu Maksymiliana Łagodzica z Sanoka, który mimo zmęczenia i wielu wrażeń dzielnie wytrwał do końca balu i był niezwykle szczęśliwy z powodu ogromnej laurki, którą namalowały mu dzieci podczas balu.

Serdecznie dziękujemy Centrum Integracji Społecznej w Sanoku oraz wszystkim tym, którzy zaangażowali się w pomoc dla Maksymiliana. Dziękujemy również Klubowi Naftowca „Górnik” za udostępnienie sali na bal. Dzięki Wam Maksymilianek pojedzie na pierwszą wizytę do kliniki w  Hamburgu!

 

Facebook