PLAC ŚW. MICHAŁA 6, 38-500 SANOK
+ 48 (13) 46 309 15
mdksanok@wp.pl

WARSZTATY DLA SZKÓŁ

Created with Sketch.

Poranki w MDK,

 

Oferta skierowana dla grup szkolnych, klas szkół podstawowych w ramach, której oferujemy 3 rodzaje warsztatów:


WARSZTATY FOTOGRAFICZNE:

Wprowadzą dzieciaki w podstawy sztuki fotografii, udowodniając, że najważniejsze w niej jest umiejętność indywidualnego spojrzenia na otaczający świat. Zajęcia pobudzają wyobraźnie, rozwijają percepcje oraz rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dzięki nim dzieci nauczą się jak uchwycić „ten jeden moment” na zdjęciu.

Warsztaty Prowadzi: Agnieszka Trznadel-Piasta


WARSZTATY PLASTYCZNE:

Pozwolą dzieciom, by ich kreatywność przejęła na chwilę nad nimi kontrolę. Na warsztatach poznają podstawy większości technik plastycznych, a także ich wiedza zostanie rozbudowana o wiadomości i ciekawostki z dziedziny jaką jest historia sztuki.  Warsztaty mają ona celu pobudzić wyobraźnie dzieci i rozwijać ich nieschematyczne i kreatywne myślenie w sferze artystycznej i nie tylko.

Warsztaty Prowadzi: Małgorzata Biega Węgrzyn


WARSZTATY TANECZNE:

W dobie komputerów ruch w okresie dorastania jest bardzo ważny! Zajęcia taneczne, oparte na zabawie, ale także nauce z pewnością spożytkują niewyczerpalne pokłady energii dzieci w korzystny sposób dla ich rozwoju. Pozwolą się oderwać od rutyny zajęć szkolnych, a także rozładować ewentualne napięcia i stres życiem szkolnym i nie tylko. No i nie zapominajmy, że w zdrowym ciele zdrowy duch.!

Dodatkowo w ramach warsztatów możemy udostępnić naszą świetlicę w, której na dzieciaki czekają liczne formy zabawy i rozrywki przez, którą grupa będzie mogła zintegrować się jeszcze bardziej, bo czy odrobina współzawodnictwa przez zabawa nie zacieśnia więzi. Oferujemy: Cymbergaj, bilard, Xbox Kinect, Szachy Plenerowe, liczne gry planszowe i wiele, wiele więcej…

Warsztaty Prowadzi: Agnieszka Trznadel-Piasta


UWAGA!  UWAGA!

Istnieje również możliwość, by warsztaty zostały przeprowadza w Państwa placówce! W taki przypadku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (13) 46 309 15.

Jeśli warsztaty mogłyby być zorganizowane w ramach różnych okazji, świąt placówki czy jednorazowy czy innych okolicznościach w klasycznej formie lub ustalonej na drodze wspólnych ustaleń, również prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (13) 46 309 15.

 

 

 

Facebook