PLAC ŚW. MICHAŁA 6, 38-500 SANOK
+ 48 (13) 46 309 15
mdksanok@wp.pl

MDK wspiera rekrutację do roli Lidera w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i w SZLACHETNEJ PACZCE

Created with Sketch.

Zostań Liderem i zdobądź cenne doświadczenie!

Zarządzanie projektami i ludźmi, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, doświadczenie w organizowaniu dużych wydarzeń, praca w grupie, współpraca z biznesem i wiele innych – chcesz zdobyć cenne na rynku pracy kompetencje? Zostań Liderem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI lub SZLACHETNEJ PACZKI w Sanoku!  Twoja praca przełoży nie tylko na Twój rozwój, ale też na pomoc dzieciom i pomoc ubogim.

Zadania Lidera: 

TEAM BUILDING: zbudujesz zespół wolontariuszy i będziesz zarządzał jego pracą oraz dbał o rozwój jego członków.

ZMIANA ŻYCIA POTRZEBUJĄCYCH: pozyskasz historie rodzin w potrzebie, z którymi spotkają się wolontariusze (Paczka).

WPŁYW NA PRZYSZŁOŚĆ DZIECI: przy współpracy z koordynatorem szkolnym, będziesz rekrutować dzieci do programu (Akademia).  Zaangażuj się w mądrą pomoc.

ORGANIZACJA EVENTÓW: zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego w Twoim rejonie (Paczka) lub niesamowite wydarzenia z udziałem dzieci i wolontariuszy (Akademia).  AUDYT: stworzysz podsumowanie projektu w Twoim rejonie/kolegium, które pozwoli na rozwój w kolejnej edycji.

Co Ci gwarantujemy:

NOWE UMIEJĘTNOŚCI: umiejętności interpersonalne i komunikacyjne – jedne z kluczowych czynników sukcesu.  SAMOROZWÓJ: wartościowe kontakty i realny wpływ na świat, w którym żyjesz. Rozwijasz się tu i teraz, ale zdobyte doświadczenie procentuje w przyszłości.  SIEĆ KONTAKTÓW: będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać – od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.  KLUCZOWE KOMPETENCJE: społeczno-biznesowe, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy.  WARSZTAT PROJECT MANAGERA: będziesz zarządzał ludźmi, projektami i swoją pracą.  NIEZWYKŁE PRZEŻYCIA: ogólnopolskie wydarzenia, motywujące szkolenia, pełen emocji Finał – gwarantujemy, że Paczka i Akademia to niesamowite przeżycia!

Zgłoś się, jeśli:

-Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat,  -potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka, umiesz przyjmować informację zwrotną,  -masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować,  -identyfikujesz się z wartościami Stowarzyszenia WIOSNA i przyjmujesz zasady naszych projektów w całości,  -odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków, jesteś skoncentrowany na celu,  -masz skończone 18 lat

Zgłoś się: www.superw.pl – czekamy na Ciebie!

plansza_komunikacja

 

Facebook