PLAC ŚW. MICHAŁA 6, 38-500 SANOK
+ 48 (13) 46 309 15
mdksanok@wp.pl

Kolejny tydzień wakacji za nami

Created with Sketch.

Ten tydzień,pomimo niedopisującej aury spędziliśmy radośnie. Wykorzystywaliśmy każdy moment bez deszczu, by wyjść na świeże powietrze. Byliśmy na Zamku, kilkakrotnie na placu zabaw oraz podziwialiśmy piękny Mural wykonany przez Marka Szatkowskiego i Arkadiusza Andrejkowa w okolicy schodów zamkowych. W czwartek wybraliśmy się do siedziby MOSiR, by obejrzeć  trening sanockich ciężarowców.

W tym tygodniu odwiedziła nas również pani Aleksandra Rózga, pod okiem której nasi podopieczni tworzyli szablony, które później wykorzystane zostały do tworzenia przepięknych grafik na materiale.

W tym tygodniu odbył się również finał turnieju w cymbergaja, zajęcia taneczne oraz akcje plastyczne. W piątek z kolei byliśmy na kolejnej wycieczce.  Ponownie wybraliśmy się do Berezki, gdzie dzieci pod czujnym okiem naszych instruktorek i dyrektora zwiedzały wiejskiego zoo, zielony labirynt, bawiły się na tyrolce i zjeżdżalni pontonowej. Główną atrakcją tego wyjazdu były warsztaty garncarskie, podczas których  dzieci  wykonały gliniane figurki, które dostały później na pamiątkę. Na zakończenie wycieczki wybraliśmy się na obiad,  do pensjonatu Karino.

 

Facebook