PLAC ŚW. MICHAŁA 6, 38-500 SANOK
+ 48 (13) 46 309 15
mdksanok@wp.pl

Blok zabaw edukacyjnych pt. ”Ferie bez ryzyka” oraz rozstrzygnięcie konkursu

Created with Sketch.

Sprawozdanie z bloku zabaw edukacyjnych pt. ”Ferie bez ryzyka”

 

Blok zabaw pt.  ”Ferie bez ryzyka” odbył się 30 listopada 2016 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Niebieszczanach. Zabawy w formie „turnieju na wesoło” zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku. Zaproszenie do udziału w bloku zabaw zostało rozesłane do wszystkich szkół Gminy Sanok.W zabawie wzięło udział  5 drużyn : z Kostarowiec, Niebieszczan i Prusieka. W skład każdej drużyny wchodziło po 5 osób z poziomu I (klasy I-III SP) oraz 5 osób z poziomu II (klasy IV-VI SP).Wszystkich uczestników przywitał i otworzył turniej koordynator projektu, Pan Sebastian Niżnik.

Blok zabaw zorganizowano w formie turnieju rzędów. Rozegrano 5 konkurencji –  wiedza i  plastyka oraz 6 konkurencji sprawnościowych. Tematem przewodnim turnieju była zima i bezpieczna zabawa w czasie wolnym. Każda konkurencja była poprzedzana komentarzem dotyczącym bezpieczeństwa na lodzie i śniegu.W turnieju wszyscy zostali wygranymi, bo wszyscy świetnie się bawili, a każdy uczestnik turnieju otrzymał książkę.

 

Sprawozdanie z Konkursu Plastycznego na Plakat pt.”Bezpieczeństwo na placach zabaw”

Konkurs zrealizowany został w ramach Programu ograniczania przestępczości oraz aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej  im. Władysława Stasiaka 2016 i 2017” , a przeprowadzili go pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury z  Sanoka.Regulamin konkursu został rozesłany do wszystkich szkół Gminy Sanok. Organizator konkursu powołał Jury w składzie:  Jakub Osika Dyrektor MDK, Katarzyna Długosz –Dusznik instruktor –plastyk MDK Kamila Figura –Bat instruktor MDK.

Spośród nadesłanych prac jury przyznało 6 równorzędnych nagród oraz jedno Grand Prix.

Lista nagrodzonych:

                  GRAND PRIX:

WIKTOR KOZDROŃ

 

 

 

 

 

NAGRODY:

SP FALEJÓWKA

KL.4 (10 LAT)

GABRIELA BOCHNAKSP KOSTAROWCE KL.2

 

GABRIELA RĄCZKA 

SP KOSTAROWCE

KL.5

 

   MIŁOSZ KOT 

SP KOSTAROWCE

KL.2

 

EMILIA KISZKASP KOSTAROWCE

KL.5

 

JAN MASŁOWSKI 

SP PAKOSZÓWKA

kl. 2

ANNA SUM 

SP PAKOSZÓWKA

KL.3

 

Wystawa pokonkursowa nagrodzonych prac  i wręczenie nagród laureatom konkursu odbyła się 30 listopada 2016 roku, w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Niebieszczanach. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz  zestawy plastyczne.

 

Facebook