PLAC ŚW. MICHAŁA 6, 38-500 SANOK
+ 48 (13) 46 309 15
mdksanok@wp.pl

„Garaż 2016”

Created with Sketch.

Ruszyła rejestracja zespołów do przeglądu „Garaż 2016”. Od wczoraj kapele z całego Podkarpacia, które maja ochotę wystartować w naszym konkursie, mogą wysyłać swoje demo. Nagrodą jest profesjonalna sesja w studiu nagrań.
Zespoły powinny do 30 kwietnia nadesłać na adres MDK w Sanoku (Plac Świętego Michała 6) minimum jeden, maksimum trzy autorskie kompozycje nagrane na płytę  lub w formacie elektronicznym na adres mdksanok@wp.pl.
Imprezę finansowo wspiera powiat sanocki. Regulamin i karty zgłoszeń do pobrania na naszej stronie.

patroni medialni:
– Radio Rzeszów, TV Obiektyw, iSanok, Tygodnik Sanocki i Gazeta Sanocka
partnerzy:
– Grosar, market budowlany Elmi, Sklep Muzyczny Violin i Studio Nagrań „Stodoła”

Koncert nie jest sprofilowany muzycznie,  może zgłosić się każdy, bez względu na rodzaj wykonywanej muzyki. Chodzi głównie o dobrą zabawę oraz o  szansę dla  wszystkich do zaprezentowania swoich umiejętności na scenie.

Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia  jest nasz dyrektor, Jakub Osika, niegdysiejszy  założyciel i szef Radia Bieszczady, pasjonat muzyki, marzący o tym, by z czasem impreza ta odbywała się w dużo większym formacie. By to marzenie mogło się spełnić – przysyłajcie zgłoszenia. Czekamy do końca kwietnia (w przypadku wysłania płyty liczy się data stempla pocztowego).

garaż2016_plakat

 

Facebook