Zapraszamy na wystawę ” Posters in my head”

Autorką plakatu promującego wystawę jest Patrycja Longawa

Patrycja Longawa to artystka młodego pokolenia, rocznik ’88, urodzona w Sanoku. Absolwentka grafiki komputerowej i malarstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. To laureatka wielu konkursów, która swoje prace wystawiała w Polsce i za granicą (Francja, Niemcy, Meksyk, Macedonia, Rumunia, Słowacja, Węgry, Bułgaria). Już podczas studiów zdobyła wyróżnienie i nominację do nagrody Panka. Jednymi z jej ostatnich dużych sukcesów jest wygrana na wystawie II. International Poster Exhibition Leipzig i otrzymanie tytułu Leipziger Plakatpreis 2014 oraz zbiorowa wystawa „Internationale Plakate” w Ausstellung, która odbyła się w Niemczech w zeszłym roku.

W obrębie zainteresowań artystki jest nie tylko grafika czy plakat, ale i rysunek i karykatura.

10 maja, o godzinie 18.00 odbędzie się w Galerii MDK wernisaż prac Patrycji Longawy, na który mamy przyjemność Państwa zaprosić. Tematyka wystawy będzie związana z dwoma wątkami: społeczno-politycznym i patriotyczno-historycznym.

Wystawa będzie czynna od 10 maja do pierwszego czerwca br. Wstęp wolny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!