KOŁO FOTOGRAFICZNE

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

Fotografia  z greckiego φως, phōs, D. phōtós – światło; gráphō – piszę, graphein – rysować, pisać; rysowanie za pomocą światła, bez wątpienia nie jest wcale taką łatwą sztuką jak się na pierwszy rzut okiem wydaje, ale nie bójcie się! Zajęcia fotograficzne w naszej placówce udowodnią Ci, że nie diabeł taki straszny jak go malują.

Na zajęcia zapraszamy początkujących, ale i tych bardziej doświadczonych pasjonatów, bo dzięki nim:

Poznasz podstawowe techniki oraz żargon fotograficzny. Makrofotografia czy Efekt Ortona nigdy już Cię nie zaskoczy!

Rozwiniesz w sobie poczucie estetyki i ekspresji artystycznej w temacie portret, martwa natura, ale i naszej sanockiej architektury miejskiej.

Zapoznasz się zasadami pracy w studiu fotograficznym, odpowiednim oświetlenie  oraz jak pracować z modelem, by zdjęcie się udało.

Będziesz miał okazję wziąć udział w naszych plenerach fotograficznych, wystawach prac fotograficznych organizowanych w MDK.

Spędzisz miło czas w gronie, których łączy pasja i dzięki temu będziesz mógł być inspirowany twórczo i być inspiracją dla innych.

UWAGA

Zajęcia również uwzględniają możliwość zmierzenia się z trudną sztuką modelingu. Przełam swoją barierę i strach przed aparatem, naucz się jak być naturalnym przed obiektywem i zdobądź w ten sposób pewność siebie  i podbuduj swoją samoocenę, którą z pewnością niejednokrotnie wykorzystasz w późniejszym życiu!

Zajęcia prowadzi: Agnieszka Trznadel-Piasta

Facebook