XVII Przegląd Polskiej Piosenki Młodzieżowej „Bieszczadok 2017”

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

 

 

Już w najbliższą środę zapraszamy na XVII Przegląd Polskiej Piosenki Młodzieżowej „Bieszczadok 2017”. Start o godz.10.

Kolejność występów:

 

Kat.I soliści kl. 1-3 SP.

  1. Agata Kobrzyńska –SP –Uherce Min. „Opadły Mgły” (p/w)
  2. Aleksandra Kędra –ZS –Humniska –„Powiedz stary gdzieś ty był” (CD)
  3. Jakub Jankojć SP-Zagórz –„Ziemia wyspa zielona”
  4. Sara Brukwicka SP-Poraż –„Piosenka o prawach dziecka” (pen)
  5. Nikola Bryndza SP-Poraż – „Kołysanka dla mamy i taty”
  6. Emilia Osenkowska SP-Poraż – „Laleczka z saskiej porcelany”
  7. Oliwia Juszczak SP-Zahutyń –„Podróż do krainy bajek”
  8. Karolina Stabryła SP-Zahutyń –„Raz Barbara szła do baru”
  9. Ewa Barzycka SP-Zahutyń –„Poleczka na lato”

 

Kat. II zespoły kl. 1-3 SP

  1. „Wesoła siódemka” – SP-„Brzozów” – „Zielony Dom” (podk.)

 

Kat.III Soliści kl. 4-6 SP

  1. Julia Kałamucka –SP-Brzozów – „Nieodkryty Ląd” –(gitara)
  2. Matylda Korona –SP –Brzozów –„Ostatni taki wóz”
  3. Julia Skwara – SP-Brzozów – „Wyśniłam sen” –(CD)
  4. Oliwia Fiołek –SP-Brzozów – „Tyle słońca w całym mieście” (CD)
  5. Oliwia Kotlarczyk –Św. Tarnawie Dln. – „Sen motyla” (mp3)
  6. Natalia Kozak – SP-1 Sanok – „Życie kocham Cię nad życie” (pen)
  7. Natalia Huczko SP-1 Sanok – „Moje serce to jest muzyk” (pen)
  8. Dominika Stec SP-1 Sanok –„Czas nas uczy pogody” (pen)
  9. Emilia Dobosz – SP-1 Ustrzyki DLN, – „Piosenka na cztery kopyta i wiatr „ –(pen)
  10. Natalia Tworek –SP-Posada GRN. –„Czas nie będzie czekał” –(pen)
  11. Milena Ciepły –SP-Długie –„Na ratunek ziemi” (p/w)
  12. Małgorzata Babiak SP-Długie –„Ballada rajdowa” (p/w)
  13. Julia Gładysiewicz –SP Długie – „Małe rzeczy” (p/w)

 

 

 

Kat.IV zespół 4-6 SP

1.”Do –mi” –SP-Nowosielce – „Krajka” – (gitary)

  1. Zespół SP Brzozów – „Pocztówka z Beskidów”

3.Kwartet wokalny –SP-1 Sanok – „Lipka zielona”

4.Violinki –SP-Długie –„Zielony mundur”

 

Kat.V. soliści gimnazjum

  1. Karolina Arczewska –G4 Sanok – „Bo jak nie my to kto” (pen)
  2. Magdalena Tokarz –Sw. Tarnawa DLN. – „Czy nastanie znów świat” (CD)
  3. Gabriela Każmierczak –Św.Tarnawa DLN. – „Nie Zawiedż” – (MP-3)
  4. Justyna Łątka – G-Wisłok WLK. – „Gór mi mało”
  5. Ela Miękus” –G-Rzepedz – „Czwarta nad Ranem” (gitara)
  6. Joanna Marcinik –G- Uherce MIN. – „Wędruj z nami” (P/w)
  7. Karolina Tkacz – G-Ustrzyki DLN – „Bajka” –(pen)
  8. Julia Łach –G-Brzozów – „Już drogę znasz”
  9. Julita Matuszewska G – Ustrzyki DLN – „Kolorowy wiatr”
  10. Aniela Marosz –G-Ustrzyki Dln –„Rzeka marzeń” cd
  11. Julia Barańska –G-Ustrzyki Dln.-„Prywatna madonna” cd

 

Kat.VI zespoły Gimnazjum

  1. Zespół z G-4 Sanok – „Bieszczady”
  2. Zespół G –Uherce Min – „Opadły mgły” (p/w)
  3. Zespół G –Uherce Min –„W górach jest wszystko co kocham”(p/w)
  4. Zespół G –Uherce Min – „Wieje wiatr” (p/w)
  5. Rock and Bass –G –Olszanica –„Porady na zdrady” –(p/w)

Kat.VII solista sz. Ponadgimnazjalne

  1. Karolina Rusztowicz –ZS-2 Sanok – „Wracam do domu”
  2. Kamila Wróbel –Św. Tarnawa DLN. –„Obok nas”
  3. Katarzyna Kicak- Św. Tarnawa DLN- „Świat się pomylił”
  4. Katarzyna Jezior – ILO –Sanok – „Ale jestem”

 

Kat. VIII zespoły szk. ponadgimnazjalne

  1. Blu Verde –G-4 I Lo –ZS-3 –„Dziewczyna mojego chłopaka (p/w)
  2. Arabeska – Św. Tarnawa Dln. – „Domek bez adresu” (p/w)
  3. Zespół II LO Sanok – „Takiego Janicka”

 

 

 

 

Facebook