X Przegląd Kolęd i Pastorałek – kolejność występów

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

 

X Przegląd Kolęd i Pastorałek  – Klub Naftowca Górnik w Sanoku -23 stycznia 2018

 Lista uczestników zgłoszonych w terminie tj. do dnia 17 stycznia 2018 roku.

 

 

 

KATEGORIA I – SOLIŚCI PRZEDSZKOLA

  1. Kornelia Michniowska –P-4 Sanok – „Anioł Betlejemski”
  2. Magdalena Bienia – „Jakaś światłość nad Betlejem się roznosi”
  3. Sandra Syrylak –P-4 Sanok –„Anioł Betlejemski”
  4. Aleksandra Dworzańska –P-4 Sanok – „Złota Gwiazda”
  5. Kaja Janusz –P-4 Sanok – „Wokół Choinki”
  6. Gabriela Adamiak –SP-Zagórz kl.0 – „Świeć gwiazdeczko mała, świeć”
  7. Natalia Kubiś-Mroszczyk – Przedszkole „Pałacyk Malucha”-Rzeszów – „Północ już była”
  8. Magdalena Bienia – SP Srogów Górny kl.0 – „Teraz śpij dziecino mała”
  9. Zuzanna Leśniak – P-3 Sanok – „Kolęda Maryi”

 

 

KATEGORIA II – ZESPOŁY PRZEDSZKOLA

  1. Zespół z Przedszkola nr 4 Sanok – „Mały aniołeczek”
  2. Aniołki – P-2 Sanok – „Żłóbek Cię utuli”
  3. Nadia Niemiec i Jakub Kamiński – P-2 Sanok „Pasterka”
  4. Ula Bakuta i Anna Warchoł-P-2 Sanok –„Gdy pierwsza na niebie”
  5. Jagna Mroczka i Bartosz Struś –P-2 Sanok – „Przybieżeli do Betlejem”
  6. Gwiazdeczki z Oddziału Przedszkolnego – SP Zahutyń – „Pasterka”

 

 

 

KATEGORIA III – SOLIŚCI – KL.I-III SP

  1. Martyna Cybuch – SP-2 Sanok – „Gdybyś wcześniej wiedział stolarzu Józefie”
  2. Amelia Borkowska – Rzeszowski Dom Kultury –„Gdy się Chrystus rodzi”
  3. Lena Nowak – Rzeszowski Dom Kultury –„Wigilia”
  4. Nikola Szlama – SP-Brzozów – „Nie płacz Jezu”
  5. Antonina Sobaś –SP-Brzozów – „Złota gwiazdka”
  6. Agata Kobrzyńska –ZSP-Uherce Mineralne – „Gore Gwiazda”
  7. Elena Jakubiec – MDK Rzeszów – „Gwiazdki świecą nad stajenką”
  8. Jagoda Leś –Rzeszowski Dom Kultury Filia „Staromieście” – „O mój Jezusicku”
  9. Amelia Szmidt – Sp-2 Sanok – „Lulaj go matko lulaj”
  10. Wadim Szczepański –Leski Instytut Muzyczny – „Idzie na ziemię”
  11. Julia Biega – SP-1 Brzozów – „Babci zegar”
  12. Natalia Lemantowicz SP-17 Chorzów – „Kolędnicy Wędrownicy”
  13. Aleksandra Murawska – SP 8 Sanok kl.2 – „Ciemna Nocy (Kolęda Maryi)”

 

 

KATEGORIA IV – ZESPOŁY KL. I-III SP

  1. „Uherczańskie aniołki” – ZS- Uherce Mineralne – „Lulajże Jezuniu”
  2. „Wesołe nutki” – SP-Zahutyń – „Pastorałka od serca do ucha”
  3. „Przyjaciele z Dwójki” – SP-2 Sanok – „Wśród nocnej ciszy”
  4. „Dudki” – Rzeszowski Dom Kultury – „Jam jest dudka”
  5. „Klasa 1a” – SP-2 Sanok – „On jest królem”
  6. „Wesołe Trio” –SP-1 Sanok – „Przylecieli aniołkowie”
  7. Zespół SP-8 Sanok – „Skrzypi wóz”
  8. „Łowcy oklasków” –SP-8 Sanok –„Zostań Jezu mym braciszkiem”

 

 

 

 

 

KATEGORIA V – SOLIŚCI KL.IV-VI SP

  1. Julia Klimkowska – SP- Kostarowce – „Kolędnicy wędrownicy”
  2. Julia Cybuch – SP-2 Sanok – „Miriam”
  3. Gracjan Tworek – SP- Posada Górna – „Gdy Pan Jezus się narodził”
  4. Szymon Fil – SP-1 Brzozów – „Chrystus się narodził”
  5. Marcel Malinowski – SP-1 Brzozów – „Od serca do ucha”
  6. Matylda Korona – SP-1 Brzozów – „Sianko na stół”
  7. Emilia Mróz – SP- Pielnia – „Stała nam się dziś nowina”
  8. Gabriela Kończyk – SP-Pielnia – „Przylecieli aniołkowie”
  9. Maja Sokołowska – SP-Pielnia – „Kolęda dla nieobecnych”
  10. Iga Krzanowska – MDK – Rzeszów – „Cicho, cicho pastuszkowie”
  11. Aleksandra Chyłek – Rzeszowski Dom Kultury – „Lulajże mi, lulej”
  12. Małgorzata Kuźniar – Rzeszowski Dom Kultury – „Cicho Cicho pastuszkowie”

 

 

KATEGORIA VI – ZESPOŁY KL.IV-VI

  1. Zespół Tańca Ludowego „Rzeszowianka” –MDK – SP-28 Rzeszów „Pastorałka od serca do ucha”
  2. Zespół Wokalny –SP-1 Brzozów – „Aniołowie z naszych pól”
  3. „Uherczańskie nutki” – ZSP-Uherce Mineralne – „Jezusa narodzonego wszyscy witajmy”
  4. „Mikołajki” – SP-Pielnia – „Skrzypi wóz”
  5. Schola Parafialna –SP w Tarnawie Dolnej- „Dziś w stajence mały Jezus się narodził”

 

 

 

 

 

KATEGORIA VII – SOLIŚCI KL.VII SP I GIMNAZJUM

  1. Patrycja Baj – SP-Komańcza – „Święta w nas”
  2. Zuzanna Lemantowicz –SP-39 Chorzów – „Mizerna Cicha”
  3. Martyna Wójcik – SP-2 Opatów –„Mizerna, cicha stajenka licha”
  4. Julia Kałamucka – SP-1 Brzozów – „O Mario czemu pobladłaś”
  5. Maria Ziarko SP-Pielnia – „Wielkie nieba”
  6. Klaudia Kończyk – SP-Pielnia – „Złota Jerozolima”
  7. Zuzanna Pluskwik – SP-Pielnia – „Bóg narodził się”
  8. Maksymilian Stalec – MDK-Rzeszów – „Mario czy ty wiesz”
  9. Michalina Grzybowska – MDK – Rzeszów – „Witaj gwiazdko złota”
  10. Jessica Dawidko – G-Zagórz – „Od serca do ucha”
  11. Sandra Bulczyńska – SP-2 Sanok- „Uciekali uciekali”
  12. Weronika Janas –SP-Tyrawa Wołoska – „Uciekali, uciekali”
  13. Gabriela Kaźmierczyk – Świetlica w Tarnawie Dln. – Gim. Tarnawa Dln. 3 – „Nie było miejsca”
  14. Jagoda Kopczak – SP9 Sanok – kl.2 Gim. – „Miriam”
  15. Oliwia Kotlarczyk – Świetlica w Tarnawie Dln – „Oj, maluśki”
  16. Magdalena Tokarz – Gim. Tarnawa Dln. 3 – „Maleńka miłość”
  17. Wiktoria Miazga – kl.7 –
  18. Natalia Huczko – SP1 Sanok- „Lulejże mi lulej”
  19. Natalia Kozak – Sp1 Sanok kl.7 – „Hej luli”

 

KATEGORIA VIII – ZESPOŁY KL.VII SP I GIMNAZJUM

  1. Zespół wokalny MDK w Rzeszowie – „Gwiazdo świeć”
  2. Zespół z Gimnazjum w Uhercach Mineralnych – „Znak pokoju”
  3. Zespół z SP w Komańczy – „A kto wie”
  4. „Arabeska” – Świetlica w Tarnawie Dln.- „A cóż to za dziecina”
  5. Duet Urszula Pawłowska i Maria Czepiel – Gim. Tarnawa Dln. Kl2 – „Złota Jerozolima”
  6. Duet Jagoda Kopczak i Zofia Filipowicz – SP9 Sanok – „Kolęda koleduszka

 

 

 

 

KATEGORIA IX – SOLIŚCI SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Natalia Cierpich -MDK-Rzeszów – „Kolęda Cisza”
  2. Kornelia Kulczycka –MDK-Rzeszów – „Nie było miejsca dla Ciebie”
  3. Klaudia Mazur – ZSCKR w Nowosielcach – „Przysiadło słonko”
  4. Katarzyna Kicak – Świetlica w Tarnawie Dln – „Gdy śliczna panna”
  5. Justyna Łątka – ZS3 Sanok kl.1 – „Pierwsza Gwiazda”

 

KATEGORIA X – ZESPOŁY SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Zespół z II LO w Sanoku – „Mizerna cicha”
  2. Zespół wokalny z MDK – Rzeszów – „Cicha noc”

 

 

 

 

Facebook