„WIERSZOWANIE” KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI – KAT. II klasy 2-4 SP.- WTOREK

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

 

Zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w najbliższy wtorek (22.11.16), na godzinę 10.00, na  XVII KONKURS RECYTATORSKI „WIERSZOWANIE” 2016

 

 

 

 

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI – KAT. II klasy 2-4 SP.

  1. Zofia Ziemlewicz –SP-Trepcza –Julian Tuwim „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”
  2. Natalia Brud – SP-1 Sanok – Agnieszka Frączek „Dama”
  3. Zofia Malicka –SP-1 Sanok – Dorota Gellner „Urodziny”
  4. Milena Sadlik – SP-6 Sanok – Maria Konopnicka „Przy mrowisku”
  5. Anna Kopiec – SP-6 Sanok – Hanna Ożegowska „Jak Pan Kukułka leśnym ptaszkom wróżył”
  6. Zuzanna Dankiewicz SP-6 Sanok – M.Przewoźniak „Ogrodowa gonitwa”
  7. Dawid Pawełek SP-Lutowiska – Katarzyna Kowalska „Jak to dobrze być chłopakiem”
  8. Witold Pełdiak SP-Lutowiska – Ewa Mleko „O hipopotamie i jego mamie”
  9. Ksawery Motyka SP-Lutowiska – Jan Brzechwa „Kwoka”
  10. Gabriela Słysz SP-2 Sanok –Agnieszka Nożyńska „Hipopotam”
  11. Martyna Łonyszyn SP-2 Sanok – Mieczysława Buczkówna „Tylko raz”
  12. Zuzanna Kafara SP-2 Sanok – Jan Brzechwa „Kłamczucha”
  13. Dawid Wolanin SP-2 Sanok – Julian Tuwim „Dżońcio”
  14. Joanna Zagórda SP-2 Sanok –Julian Tuwim „Słowik”
  15. Martyna Wancienko SP-2 Sanok – Jan Brzechwa „Żuk”
  16. Maja Bednarz ZSP-Ustrzyki Dln. –Danuta Wawiłow „Rupaki”
  17. Laura Pawłowska –ZSP-Ustrzyki Dln. – Jan Brzechwa „Brudas”
  18. Gracja Gacek –SP –Niebieszczany –Eliza Rozdoba „Prawdziwa przyjaźń”
  19. Martyna Kuc –SP- Niebieszczany – Władysław Bełza „Abecadło o chlebie”
  20. Aleksandra Ambicka –SP-Niebieszczany –Maria Konopnicka „Pranie”
  21. Alicja Niemczyk –SP-Poraż – Maria Konopnicka „Sposób na laleczkę”
  22. Alex Stroka –SP-1 Sanok –Danuta Wawiłow „Jak tu ciemno”
  23. Lena Rydland SP-1 Sanok – Dorota Gellner „Brat”
  24. Kamila Wolan SP-1 Sanok – Karolina Olczedajewska „Przy stole”
  25. Aleksandra Ropel SP-1 Sanok – Hanna Łochocka „Rak czupirak i rybka złośnica”
  26. Oliwia Juszczak SP-Zahutyń –Wanda Chotomska „Muchy w nosie”
  27. Wiktor Jara SP-Zahutyń – Wanda Chotomska „Kundel”
  28. Karolina Stabryła SP-Zahutyń –Wanda Chotomska „Makaron”
  29. Bartosz Bochnak SP-Bukowsko –Jan Brzechwa „Ptasi mózg”
  30. Maja Perkołup SP-Bukowsko – Agnieszka Frączek „Całuski i buziaczki”
  31. Róża Łupieżowiec SP-Bukowsko – Hanna Niewiadomska „Kropka”
  32. Emilia Linka SP-1 Ustrzyki DLn. – Julian Tuwim „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”
  33. Jakub Kuśmider SP-2 Ustrzyki Dln.- Wanda Chotomska „Gdyby tygrysy jadły irysy”
  34. Nikodem Krajewski SP-2 Ustrzyki Dln.-Wanda Chotomska „Spacer z psem”
  35. Mateusz Cybruch SP-2 Ustrzyki Dln. – Wanda Chotomska „Kurcze blade”

 

Facebook