Wierszowanie Dzień III i ostatni.

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

” Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy.”
Paolo Coelho

XIX edycja konkursu ” Wierszowanie ” organizowanego przez Młodzieżowy Domu Kultury dobiegła końca! Niezmiernie cieszy nas, że w 26-28 listopada wystąpiło, aż 73 recytatorów podzielonych na 4 kategorie.
.
Nagrody dla laureatów „Wierszowania” ufundował Powiat Sanocki, a poczęstunek Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sanoku.

🔴 Pierwszy dzień „Wierszowania” – 26.11.2018. 🔴
▪️Kategoria I – Przedszkola

Jury w składzie: Kamila Mackiewicz Rossmanith, Marzena Radwańska oraz Dorota Wierdak wyłoniły najlepszych recytatorów wśród przedszkolaków.

II m. – Julia Nabrzeżny – Przedszkole 2 z Sanoka
II m. – Maria Janik – Przedszkole 2 z Sanoka
III m. – Błażej Jakubiec – SP-Lutowiska
Wyróżnienia:
Antoni Szczerbicki -SP-Lutowiska
Lena Pogorzelec – Przedszkole 2 z Sanoka

🔴 Drugi dzień „Wierszowania” – 27.11.2018 🔴
▪️Kategoria II – kl. I – III Szkół Podstawowych

Jury w składzie: Elżbieta Ciupak, Maria Gajda oraz Kamila Mackiewicz – Rossmanith wysłuchało z uwagą 23 wiersze i przyznało następujące nagrody:

I m. Helena Leśniak –SP-8 Sanok
II m. Zuzanna Szaniawska – SP-8 Sanok
II m.Ewa Krupska –SP-Ustrzyki Dln.
III m. Kamil Filus – SP-Lutowiska

Wyróżnienia:
Sara Kumah – Doe –SP-Ustrzyki Dln.
Maja Goszczurny – SP-Lutowiska
Agata Mazurek – SP-Lutowiska

🔴 Trzeci dzień „Wierszowania” – 27.11.2018 🔴
▪️Kategoria III – klasy 4-6 Szkoły Podstawowe oraz
▪️Kategoria IV – klasy 7-8 Szkoły Podstawowe oraz III klasa Gimnazjum.

W komisji konkursowej zasiadły: Kamila Mackiewicz Rossmanith, Marzena Radwańska oraz Mieczysława Gaździk.

Kategoria III – kl.4-6 Szkół Podstawowych

I m. – Witold Pełdiak – SP-Lutowiska
II m. – Szymon Hebda – SP-Lutowiska
II m. – Natalia Chmura SP-Tarnawa Dln.
III m. – Ksawery Motyka –SP –Lutowiska

Wyróżnienia:
Maja Perkołup – SP-Bukowsko
Aleksandra Ropel – SP-1 Sanok
Michalina Szul – SP-1 Sanok
Paweł Łoskot – SP-Tarnawa Dln.

Kategoria IV
II m.- Sara Pawełek-G-Lutowiska
III m. –Amelia Jadczyszyn – SP-1 Sanok
Wyróżnienia:
Kacper Antoń – SP-Stara Wieś
Martyna Winiarska – SP-1 Sanok

Konkurs przygotowała i prowadziła Agnieszka Trznadel-Piasta

Dziękujemy Serdecznie Wszystkim Uczestnikom, Panią z Jury za to że byli częścią tego wspaniałego konkursu no i zapraszamy do już jubileuszowej XX
Edycji w 2019 roku

Facebook