„WIERSZOWANIE” 2016 KOLEJOŚĆ PREZENTACJI kat.III klasy 5-6 SP – ŚRODA

Zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w najbliższą środę (23.11.16), na godzinę 10.00, na

XVII KONKURS RECYTATORSKI „WIERSZOWANIE” 2016

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI kat.III klasy 5-6 SP

1. Wiktoria Płoucha -SP-Srogów Grn. –Danuta Wawiłow „Jak tu ciemno”,  Dorota Suwalska „Zuźka  w necie i Realu”
  2. Martyna Radożycka –SP-Srogów Grn. – Maria Pawlikowska-Jasnorzewska „Miłosny uścisk”, Irena Jurgielewiczowa „Ten obcy”
  3. Klaudia Leszczyk – SP-Srogów Grn.- Wisława Szymborska „Kot w pustym mieszkaniu” ,  Antone De Saint-Exupery „Mały książę”
  4. Agnieszka Świątek –SP –Niebieszczany – Konstanty Ildefons Gałczyński „Rozmawa liryczna”,Małgorzata Wach „Każdy ma swoje Kilimandżaro”
  1. Anna Bednarz -ZS-1 Ustrzyki Dln. –Kazimiera Iłłakowiczówna „O jesieni jesieni”,   Antone De Saint-Exupery „Mały książę”
  2. Emilia Kucab – ZS -1 Ustrzyki Dln. – Wincenty Pol „Na jesień”, Zofia Nałkowska „Kobiety”
  3. Erwina Gromala –ZS -1 Ustrzyki Dln. – Jan Brzechwa „Kłótnia zabawek”, Ewa Stadtmuller „Halo pogotowie”
  4. Amelia Kopiec –SP-6 Sanok –Barbara Leszczyńska „Udomowione szczęście” , Henryk Sienkiewicz „Czy ci najmilszy”
  5. Martyna Łapiszczak –Sp-6 Sanok – Tadeusz Karasiewicz „Pokochaj jesień”, Antone De Saint-Exupery „Mały książę”
  • Amelia Słomińska– ZS-2 Ustrzyki Dln. –Izabela Klebańska „Przekorna Tosia”, Grzegorz Kazdebke „Linijka z komputerem”
  • Kacper Kolbuch –ZS-2 Ustrzyki Dln. –Mieczysława Buczkówna „Leniwiec” , Grzegorz Kazdebke „Zaskórniaki i inne dziwadła”
  • Maciej Pereslucha – ZS-2 Ustrzyki Dln. – Jakub Kornhauser „Zapamiętać”, Grzegorz Kazdebke „Ruszyć głową”