Wakacyjne zajęcia świetlicowe w MDK- ciąg dalszy:-)

Zakończył się już kolejny  tydzień wakacji. W tym czasie nasi podopieczni mieli  mnóstwo zajęć  sportowych, językowych  i plastycznych.  Codziennie odbywały się też zajęcia integracyjne, a obowiązkowym punktem dnia była zabawa na świeżym powietrzu. W tym tygodniu wybraliśmy się do Policji, gdzie dzieci miały okazję zapoznać się z pracą policjantów, pobrać odciski palców oraz wsiąść na prawdziwy policyjny motor:-).  W czwartek zaś odwiedziliśmy pracownię złotniczą Pani Sabiny Wałęckiej, która odkryła przed naszymi podopiecznymi arkana pracy złotnika.

W piątek , 12 sierpnia wybraliśmy się na Piknik Wojskowy, podczas którego odbył się  koncert Sanockiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej „AVANTI”, pod kier.G .Maliwieckiego z MDK oraz  gry i zabawy dla dzieci młodzieży przygotowane specjalnie na tę okazję przez pracownice Młodzieżowego Domu Kultury.