Wakacje w sanockim MDK rozpoczęte!

Ten tydzień w MDK obfitował w mnóstwo atrakcji. W ramach realizowanego w tym tygodniu tematu przewodniego, jakim są zawody świata, nasi podopieczni przez kolejne dni poznawali tajniki pracy złotnika, bibliotekarza, muzyka, księgowej, sekretarki, krawcowej, szewca oraz garncarza :-).

Codziennie odbywały się też zajęcia integracyjne, plastyczne i językowe. Nie zabrakło też odrobiny kultury ( wyjście na koncert Roberta Handermandera i jego zespołu w Szkole Muzycznej) oraz sportu ( codzienne wyjścia na boisko i plac zabaw).

W czasie wolnym od standardowych zajęć, dzieci miały do dyspozycji między innymi: bilard, cymbergaj, tenis stołowy, piłkarzyki oraz Xbox Kinect (gry taneczne i sportowe).
Zwieńczeniem całego tygodnia była wycieczka do Skansenu i warsztaty garncarskie.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych spędzeniem wakacji w MDK. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na następne turnusy!

mdk-wakacje-1024x480

SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJEMY PANIOM SABINIE WAŁECKIEJ (złotnik), RENACIE BĄDKOWSKIEJ (zakład krawiecki), ELŻBIECIE CIUPAK (bibliotekarka, dział dziecięcy Biblioteki Miejskiej ) i PANOM ROBERTOWI HANDERMANDEROWI z Zespołem (muzycy) i MARKOWI FARBAŃCOWI ( zakład szewski) oraz Paniom z MDK, PANI BASI (księgowa) I PANI EWELINIE (sekretarka) ZA MOŻLIWOŚĆ PODEJRZENIA ICH PRACY :-)

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z FOTORELACJĄ Z TEGO TYGODNIA