VIII Przegląd Kolęd i Pastorałek

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

 

UWAGA !
SOLIŚCI I ZESPOŁY SZKÓŁ ŚREDNICH – WYSTĘPUJECIE NA POCZĄTKU PRZEGLĄDU .
PROŚBA OD ORGANIZATORÓW .
 ZESPOŁY Z GRUPY X PROSZONE SĄ O WCZEŚNIEJSZE PRZYBYCIE W CELU PODŁĄCZENIA INSTRUMENTÓW.

 

 

 

LISTA UCZESTNIKÓW VIII PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK 01.02.2016

Klub Naftowca „Górnik”

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

 

GRUPA X Zespoły Szkoły Średnie

 

1Zespół Szkół Technicznych Nr 3 Sanok i I LO SanokSadoma„ Gore gwiazda” 
2Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w NowosielcachZespół„Gloria, gloria” 
3Zespół Szkół Nr 2Zespół klasa II Lp„Tryumfy Króla Niebieskiego” 
4Zespół Szkół Licealnych Ustrzyki DolneWerchowyńcy„ Tam gdzie Anioły” 
5Zespół Szkół EkonomicznychPaweł Cisowski Band„Kolęda dla nieobecnych” 
 

GRUPA XI Soliści Szkoły Średnie

 

1Zespół Szkół Nr 2Karolina Rusztowicz„Bóg narodzi się” 
2Zespół Szkół Nr 2Oliwia Pastuszczak„Skrzypi mróz” 
3II LO JarosławAnna Socha„Gwiazda jeszcze nie spadła” 
4Zespół Szkół Ekonomicznych w BrzozowiePaulina Bąk„Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje” 
5Świetlica Wiejska
w Tarnawie Dolnej
Kamila Wróbel„Kolęda Maryi” 
6Leski Instytut MuzycznyKarolina Adamiak„Lulajże Jezuniu” 

 

 

GRUPA I Zespoły przedszkola i oddziały zerowe

 

LpPrzedszkole/SzkołaSkład zespołu/ SolistaUtwór 
1Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 4 SanokMaja Jawor, Gaja Suchocka, Lena DziewińskaPastorałka „Święta, Święta” 
2Samorządowe Przedszkole
Nr 2 w Sanoku
Zespół„Gore Gwiazda Jezusowi” 
3Samorządowe Przedszkole
Nr 2 w Sanoku Filia Jana Pawła
Grupa Przedszkolna Nr IX„Blask nad Judeą” 
4Samorządowe Przedszkole
Nr 3 w Sanoku
Kolędnicy z trójki„Wigilijna noc” 
 

 

GRUPA II Soliści przedszkola i oddziały zerowe

 

1Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 4 SanokLena DziewińskaPastorałka „ Zaśnij dziecino” 
2Samorządowe Przedszkole
Nr 1 Sanok
Karolina Mołczan„Maleńka przyszła miłość” 
3Samorządowe Przedszkole
Nr 1 Sanok
Nikola Knurek„ Maleńka gwiazdka” 
4Samorządowe Przedszkole
Nr 1 Sanok
Aleksandra Murawska„Kolędowy czas” 
5Ochronka Imienia Dzieciątka JezusJagoda Błaszczak, Wiktor Izdebski„ Gloria” 
6Ochronka Imienia Dzieciątka JezusWeronika Drwięga„Aniołek” 
7Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2 w SanokuLena Dyrkacz„Świeć gwiazdko świeć” 
8Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2 w SanokuGabriel Kafara„Przychodzimy do stajenki” 
9SP MrzygłódLaura Korczyńska„Józefie stajenki nie szukaj” 
10 Milena Cisowska 2 latka„Pójdźmy wszyscy do stajenki” 
11Zespół Szkół w MilczyEmilia Cisowska„ Skrzypi wóz” 
 

GRUPA III Zespoły klasy I-III Szkoły Podstawowe

 

1SP 2 SanokZespół klasa II B„To już pora na Wigilię” 
 SP 2 SanokKlasa IIe„Miriam matka z Nazaretu” 
2Szkoła Podstawowa w ZahutyniuAniołki z ZahutyniaPastorałka „Blask nad Judeą” 
3Szkoła Podstawowa Nr 1 w HumniskachZespół klasa I-III„ Tobie mały Panie” 
4SP DługieWiolinkiKolęda „Jezusa Narodzonego” 
5SP Nr 1 SanokSkromni Pasterze„Witaj Dziecię” 
6Zespół Szkół Publicznych Nr 1 Ustrzyki DolneIskierki„Gwiazdeczka” 
7Świetlica Wiejska
w Tarnawie Dolnej
Arabeska„Pan narodzony” 
 

GRUPA IV Soliści klasy I-III Szkoły Podstawowe

 

1SP Łubnie klasa IAmelia Binda„ Do stajenki” 
2SP Nr 2 Sanok klasa IAmelia SzmidtKolęda „ Nie było miejsca” 
3SP Nr 2 Sanok klasa IIJulia CybuchPastorałka „ Hej, luli” 
4SP Nr 2 Sanok klasa IaMartyna Cybuch„Mała szopka” 
5SP Nr 2 Sanok klasa IMilena MołczanKolęda „ Do szopy, do szopy wszyscy” 
6SP Besko klasa IIIDawid PrzybyłaKolęda „ Wiwat Pan Jezus” 
7SP Besko klasa IIIEmilia SzyndlerKolęda „ Uciekali” 
8SP Besko klasa IIIPiotr RymarowiczPastorałka „ W lesie, w lesie” 
9SP Zahutyń klasa IIIEmilia Rygiel„Jesteśmy pastuszkami” 
10SP Zahutyń klasa IIZuzanna NowakKolęda „Dzisiaj w Betlejem” 
11SP Zahutyń klasa IIOliwia JuszczakKolęda „Przybieżeli do Betlejem” 
12SP ZagórzMiłosz Krzywda„Puk, puk, puk” 
13SP DługieMilena Ciepły„Kolęduszka” 
14Zespół Szkół Publicznych Nr 1w Ustrzykach DolnychJulia Lisek„Jest taki wieczór” 
15Zespół szkół Nr 1 Humniska klasa III

 

Aleksandra KędraPastorałka „Przekażmy sobie znak pokoju” 
16SP Nr 1 SanokNatalia Brud„Bóg się rodzi” – kolęda w języku ukraińskim 
17SP Nr 1 SanokMagdalena Kijowska„Kolęda płynie z wysokości” 
18SP Nr 1 SanokMaja Uczeń„Kolędnicy wędrownicy” 
19SP Nr 1 SanokLidia PawleckaKolęda „Mizerna cicha” 
20SP KramarzówkaAnna Szczygieł„Święta kołyska” 
21SP KramarzówkaAurelia Modras„Zaśnij” 
 

GRUPA V Zespoły klasy 4-6 szkoły Podstawowe

 

1SP DobraZespół klasa IV-,V„Maleńka miłość” 
2SP PorażZespół klasy IV-VIKolęda „ Jezusa narodzonego wszyscy witajmy” 
3SP PrzeworskZespół „Naaj”„Złota Jerozolima i Biedne Betlejem” 
4SP MrzygłódFilipinki„Złota Jerozolima” 
5SP TrepczaAmelia Chrząszcz klasa VI, Dawid Jastrzębski klasa VI„ Mary did you know” 
6SP TrepczaNatalia Radwańska klasa VI, Patrycja Ćwian klasa VIKolęda „Lulajże Jezuniu” 
7SP KramarzówkaZespół klasy IV-VI„Przyszła do sanoka wesoła nowina” 
 

GRUPA VI Soliści klasy 4-6 Szkoły Podstawowe

 

1SP Posada GórnaNatalia Tworek Klasa IVKoleda „ Gdy śliczna panna” 
2SP TrepczaAmelia Chrząszcz klasa IV„ Let it snow” 
3SP TrepczaNatalia Radwańska klasa IV„Hojka” 
4SP CzaszynDuet: Urszula Pawłowska i Maria CzepielKolęda „ Lulajże Jezuniu” 
5SP PorażJessica DawidkoKolęda „ Gdy się Chrystus rodzi” 
6SP PrzeworskAleksandra Firleta„Mroźna cisza” 
7SP PrzeworskAmelia Sobieraj„Tobie, Mały Panie” 
8SP PrzeworskJulita Stanowska„Zaśnij Dziecino” 
9SP PrzeworskNina Majczak„Słyszeliście Kumie” 
10SP MrzygłódWiktoria Miazga„Kolęda dla nieobecnych” 
11SP MrzygłódKinga Kaleniecka„Życzenia” 
12SP MrzygłódJulia Biega„Maleńka miłość” 
13Zespół Szkół w Starej WsiOliwia MielcarekKolęda „Nie było miejsca dla Ciebie” 
14Szkoła Podstawowa Ustrzyki DolneWeronika Pitera„ Dziś narodził się zbawiciel” 
15SP Nr 2 SanokSandra Bulczyńska„Maleńki synku” 
16SP Nr  SanokNatalia Kozak„Całą noc padał śnieg” 
17SP Nr  SanokDominika Stec„Ciemno tej nocy” 
18SP Kramarzówka klasa VPatrycja Buczkowska„Gwiazdka Betlejemska” 
19SP KramarzówkaAleksandra Biernat„W żłobie leży” 
20Świetlica Wiejska
w Tarnawie Dolnej
Oliwia Kotlarczyk„Idzie na ziemie” 
21Świetlica Wiejska
w Tarnawie Dolnej
Kamila Chmielarczyk„Hej, ludzie idą Święta” 
22Świetlica Wiejska
w Tarnawie Dolnej
Dominika Stach„Coraz bliżej Święta” 
 

GRUPA VII Zespoły Gimnazjum

 

 

1Gimnazjum Nr 3 SanokJackob bandKolęda „Pójdźmy wszyscy do stajenki” 
 

GRUPA IX Soliści Gimnazjum

 

1Gimnazjum Nr 1 SanokAgnieszka Widota„ Miriam – matka z Nazaretu” 
2Gimnazjum Tarnawa DolnaKatarzyna Kicak„Magia Świąt” 
3Gimnazjum ZagórzJulia Krzywda„Jezus malusieńki” 
4Gimnazjum Nr 3 SanokFaustyna Winnik„Maleńki synku” 
5Gimnazjum Nr 3 SanokKlara Ostrowska„ Zaśnij dziecino” 
6Gimnazjum Nr 3 SanokMagdalena Pawlecka„Mario czy już wiesz” 
 

7

 

Gimnazjum Nr 1 Ustrzyki DolneJulia Pilch„Sianko na stół” 
8Gimnazjum Nr 1 Ustrzyki DolneJulita Matuszewska„ Babci zegar” 
9Gimnazjum Nr 1 Ustrzyki DolneWeronika Rachwał„ Bóg narodził się” 
10Gimnazjum Nr 4 SanokMonika FirlitKolęda „Cicha noc” 
11Gimnazjum Nr 4 SanokKinga Nitka„Kolęda dla nieobecnych” 
12Gimnazjum Nr 4 SanokWiktoria MaślankaKolęda „Bóg się rodzi” 
13Gimnazjum Nr 4 SanokGabriela Grzadziel„Złota Jerozolima” 
14Świetlica Wiejska
w Tarnawie Dolnej
Gabriela Kazimierczyk„Babci zegar” 

 

Facebook