„Stany kobiecości – między emocją a rozumem” -teatr poezji

23 czerwca o godzinie 19.00 w Młodzieżowym Domu Kultury grupa recytatorska,pod kierownictwem Kamili Mackiewicz-Rossmanith, w  składzie : Weronika Dusznik, Barbara Galant, Martyna Juda, Pola Lewicka, Aleksandra Marczak, Kasper Marosz , Roksana Piróg oraz Grzegorz Rudy  zaprezentuje w ramach teatru poezji miniaturę „Stany kobiecości – miedzy emocją a rozumem”. Oparta jest ona  na utworach poetek takich jak Sylvia Plath, Anne Sexton, Marina Cwietajewa, Halina Poświatowska, Anna Świrszczyńska , Ingeborg Bachmann oraz poetów Rafała Wojaczka, Bogdana Kosa i Piotra Mitznera. Recytację wierszy dopełni muzyka i prezentacja multimedialna,  przybliżająca  sylwetki poetów, których wiersze usłyszymy podczas występu. Dodać warto, że spektakl wyreżyserowała Pani Kamila Mackiewicz-Rossmanith z MDK :-).

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

plakat-kobiecości-internet (1)

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Marii Kondrat za stworzenie kolejnego, świetnego plakatu oraz Katarzynie Długosz-Dusznik i Weronice Dusznik za wykonanie prezentacji multimedialnej.