„Spotkanie Inspirujące z Gwiazdą”- Akademia Przyszłości

W przeddzień Święta Dziecka- 31.05.2016r.- studenci z sanockiej Akademii Przyszłości
w ramach wydarzenia „Spotkanie Inspirujące z Gwiazdą” mieli okazję poznać artystkę
z pobliskiego Rzeszowa- Żanetę Łabudzką. Jest to dziewczyna o zaraźliwym uśmiechu
i fantastycznym głosie. Ma na koncie udział w muzycznych talent show takich jak: X-FACTOR czy The Voice of Poland. Zagrała również w serialu „Lekarze”.

Zaczęło się od przybycia uczestników do Sanockiego Domu Kultury, gdzie przy drobnym poczęstunku wszyscy z niecierpliwością czekali na poznanie Gwiazdy.
Całe spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze i dzieci mogły pytać o co tylko chciały, żeby poznać historię Żanety. Zarówno ona, studenci jak i tutorzy świetnie się bawili. Mieliśmy okazję wspólnie zaśpiewać piosenkę „O mnie się nie martw”, posłuchać o planach, marzeniach i osiągnięciach piosenkarki, poprosić o autograf czy zrobić pamiątkowe zdjęcie.  To było niezapomniane przeżycie dla wszystkich!