Spotkania organizacyjne

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

ZAJĘCIA  W MDK W ROKU SZKOLNYM 2016\2017

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zajęciami w Młodzieżowym Domu Kultury w roku szkolnym 2016\2017 do spotkania z instruktorami podczas  spotkań organizacyjnych,  które odbędą się
w następujących terminach:

 

AKADEMIA MALUCHA: ( dzieci od 3 lat) 05.09.16, godz.10.00, s. nr 3, prowadzący: Bożena Kuzicka

KOŁO HUMANISTYCZNE : (Studenci i młodzież) 06.09.16; 13.09.16, godz. 16.00, s. nr 4,  prowadzący: Joanna Kłopotowska-Per

EDUKACJA LITERACKA: (dzieci od 3 lat i SP) 08.09.16; 15.09.16, godz. 16.00, s. nr 4, prowadzący: Joanna Kłopotowska-Per

WARSZTATY TEATRALNE: (dzieci powyżej 10 r.ż.) 06.09.16; 15.09.16, godz. 17.00, s. nr 4,  prowadzący: Joanna Kłopotowska-Per

BALET:(dzieci 3-5 lat)  08.09.16; 13.09.16, godz. 16.00, s. nr 3, prowadzący: Anna Słapińska

TANIEC LUDOWY: (dzieci 6-10 lat) 08.09.16; 13.09.16, godz. 16.30, s. nr 3, prowadzący: Anna Słapińska

TANIEC TOWARZYSKI:(kurs dla młodzieży) 13.09.16; godz. 17.00, s. nr 3, prowadzący: Anna Słapińska

ZAJĘCIA TANECZNE: ( Spółdzielnia mieszkaniowa „Autosan” ul. Robotnicza) 09.09.16; 16.09.16, godz. 15.30,s. nr 3, prowadzący: Anna Słapińska

ZABAWY Z TAŃCEM :(dzieci 3-5 lat) 12.09.16; 19.09.16, godz. 16.00, s. nr 3,  prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta

ZAJĘCIA TANECZNE: (1-4 klasa) 14.09.16; 21.09.16, godz. 16.00,s. nr 3 ,prowadzący:Agnieszka Trznadel-Piasta

CZIRLIDERKI ( klasa IV-VI ): 12.09.16; 19.09.16, godz. 15.00, s. nr 3, prowadzący:Agnieszka Trznadel-Piasta

KOŁO FILOZOFICZNE: (młodzież i dorośli) 12.09.16, godz.15.30, s. nr 6, prowadzący: Kamila Mackiewicz-Rossmanith

KOŁO RELIGIOZNAWCZE: (młodzież i dorośli) 13.09.16, godz.15.30, s. nr 6, prowadzący: Kamila Mackiewicz-Rossmanith

KOŁO RECYTATORSKIE: (dzieci 12-15 lat) 15.09.16, godz.14.30, s. nr 6; (młodzież od 16 r. ż. i studenci) 15.09.16, godz.15.30, s. nr 6, prowadzący: Kamila Mackiewicz-Rossmanith

ZAJĘCIA PLASTYCZNE: (dla dzieci od lat 3 i młodzieży) 15.09.16;  22.09.16, godz.17.00, s. nr 6, prowadzący: Katarzyna Długosz-Dusznik

ZAKRĘCENI SZTUKĄ. ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH :30.08.16, godz.17.00, s. nr 6, prowadzący: Katarzyna Długosz-Dusznik

SENIOR W FORMIE – ZAJĘCIA Z KOMPUTEREM, APARATEM FOTOGRAFICZNYM :12.09.16; 16.09.16, godz. 11.00, s. nr 5,  prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta

GIMNASTYKA DLA SENIORÓW: 12.09.16; 16.09.16, godz. 11.00, s. nr 5,  prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta

KOŁO FOTOGRAFICZNE: ( SP i gimnazjum) 09.09.16; 16.09.16, godz. 15.00, s. nr 5,  prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta

AEROBIK DANCE : 13.09.16; 20.09.16, godz. 18.00, s. nr 3,  prowadzący: Agnieszka Trznadel-Piasta

KOŁO JĘZYKA FRANCUSKIEGO ( dla dzieci z SP-różne poziomy zaawansowania ), 05.09 ,07.09, 12.09, 13.09,  godz.16.00, s. nr 5 (dla młodzieży i dorosłych – różne poziomy                        zaawansowania), 05.09 ,07.09, 12.09, 13.09,  godz.16.30, s. nr 5 , prowadzący: Anna Konieczna

KOŁO JĘZYKA WŁOSKIEGO  ( dla młodzieży i dorosłych -poziom początkujący) 06.09, 14.09, godz.16.00 oraz 07.09,  13 0.9 godz.16.30,  s. nr 5 , prowadzący: Anna Konieczna

KOŁO WOKALNO-INSTRUMENTALNE: 02.09.16; 20.09.16, godz. 17.00, sekretariat,  prowadzący: Konrad Oklejewicz

KOŁO MATEMATYCZNE:   15.09.16, godz. 16.00, s. nr 2, prowadzący: Halina Kubit

KOŁO WIZAŻU I STYLIZACJI:  15.09.16, godz. 17.00, s. nr 2, prowadzący: Halina Kubit

ŚWIETLICA : (dzieci szkolne) 05.09.16,  godz. 12.00, s. nr 2, prowadzący: Kamila Figura-Bat

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI: (dzieci i młodzież), 05.09.16,  godz. 15.00, s. nr 2, koordynator: Kamila Figura-Bat

SANOCKA MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA „AVANTI”, 15.09-30.09, sekretariat (telefonicznie i osobiście w godz. pracy sekretariatu),  prowadzący: Grzegorz Maliwiecki (tel. 667 576 399)

Istnieje również możliwość zapisu dzieci i młodzieży w sekretariacie MDK oraz pod tel. 134630915, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00- 15.00. Wszystkie dodatkowe informacje będą zamieszczane na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Facebook