Przegląd Kolęd i Pastorałek -1.02.2017 –Kolejność Prezentacji

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

 

 

KATEGORIA I SOLIŚCI –PRZEDSZKOLA

  1. Antonina Lewicka -ZS –Trepcza – „Gdy Pan Jezus się narodził”
  2. Nikola Bułdys –Przedszkole nr-2 -„Śpij maluszku”
  3. Adam Kobrzyński –P-Uherce Mineralne –„Zostań Jezu mym braciszkiem”
  4. Michał Pasierbek –P –Zagórz –„Kołysanka dla dzieciątka”
  5. Weronika Orłowska –P-3 Sanok –„Wigilijna Noc”
  6. Maja Sikorska –P-3 Sanok –„Aniołek maleńki jak wróbelek”
  7. Aleksandra Wrona –P-1 Sanok –„Wigilijna noc”
  8. Kornelia Michniowska –P-4 Sanok –„Śpij maluszku”

 

KATEGORIA II ZESPOŁY –PRZEDSZKOLA

  1. „Gwiazdeczki” –P-1 Sanok – „Złota gwiazda”
  2. Przedszkole –P-2 Sanok – „Tam gdzie Ty”

 

KATEGORIA III SOLIŚCI –Kl.I-III

  1. Oliwia Juszczak –SP-Zahutyń –„Jesteśmy pastuszkami”
  2. Ewa Barzycka –SP-Zahutyń –„Nie płacz, nie płacz Jezu”
  3. Martyna Cybuch SP-2 Sanok –„Zaśnij dziecino”
  4. Aleksandra Murawska –SP-2 Sanok –„Maleńki Synku”
  5. Tosia Lewicka ZS –Trepcza –
  6. Maja Łakos –ZS –Trepcza –
  7. Oliwia Wojtas –ZS –Trepcza
  8. Maja Ciesielska –ZS –Brzozów –„Kolęda mojego kota”
  9. Julia Stec –ZS –Komańcza –„O gwiazdo Betlejemska”
  10. Agata Kobrzyńska SP-Uherce Mineralne –„Lulajże Jezuniu”
  11. Mikołaj Pasierbek –SP-Tarnawie DLN. –„Gore Gwiazda Jezusowi”
  12. Paula Doskowska –SP-7 Sanok –„Kolęda Maryi”
  13. Julia Cybuch –SP-2 Sanok „Maleńki synku”
  14. Kornelia Rygiel –SP-2 Sanok „świeć gwiazdeczko mała świeć”

 

KATEGORIA IV ZESPOŁY –Kl.I-III

  1. 3b i Rodzina –SP-2 Sanok –„Północ już była”

2.”Gwiazdeczki” –ZS –Trepcza –„Cicha Noc”

3.Zespół z Komańczy –Pastorałka „Do stajenki”

4.Wesoła Siódemka –SP-1 Brzozów –„Złota Gwiazdka”

  1. Agata Kobrzyńska i Zofia Więcek – ZS Uherce Mineralne –„Pójdźmy wszyscy do stajenki”

 

 

KATEGORIA V SOLIŚCI–Kl.IV-VI

  1. Jadwiga Witek SP-Kostarowce „”Kolęde zaśpiewajmy”
  2. Emilia Kucab ZS –Ustrzyki Dln. „Gdzie jest nasze Betlejem”
  3. Roksana Wilczak ZS –Ustrzyki Dln. „Gwiazdki świeca”
  4. Karolina Tomkiewicz ZS- Ustrzyki DLN – „Zawieja i Beznadzieja”
  5. Gabriela Pudełko ZS –Ustrzyki DLN – „Zaśnij Dziecino”
  6. Aleksandra Kędra -Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie –„Mizerna Cicha”
  7. Amelia Szmidt –SP-2 Sanok –„Miriam matka z Nazaretu”
  8. Wiktoria Jasińska –SP-Pakoszówka –„Anioł Betlejemski”
  9. Sandra Bulczyńska SP-2 Sanok „Nie było miejsca dla ciebie”
  10. Nikola Maślanka SP_2 Sanok „Pójdzmy wszyscy do stajenki”
  11. Piotr Solarz SP-Zagórz –„Pójdzmy wszyscy do stajenki”
  12. Wiktoria Miazga – „ Gdy śliczna panna”
  13. Natalia Huczko SP-1 Sanok –„Ciemno tej nocy”
  14. Dominika Stec SP-1 Sanok –„Nie było miejsca dla Ciebie”
  15. Natalia Kozak –SP-1 Sanok –„Mizerna Cicha”
  16. Oliwia Kotlarczyk –Świetlica Tarnawa Dln. „Zagram dziecku kołysankę”
  17. Julia Klecha –SP-Niebieszczany –„Maleńka Miłość”
  18. Emilia Torba – SP-Łukowe –„Pokój ludziom dobrej woli”
  19. Martyna Osenkowska –SP-Łukowe –„Zaśnij dziecino”
  20. Julia Kałamucka –Sp-1 Brzozów –„Przekażmy sobie znak pokoju”
  21. Matylda Korona SP-1 Brzozów –„Kolęda cisza”
  22. Amelia Chrząszcz SP-Trepcza –„Całą noc padał śnieg”
  23. Natalia Radwańska SP-Trepcza –„Gore Gwiazda”

 

KATEGORIA VI ZESPOŁY–Kl.IV-VI

  1. Zespół z Kostarowiec „Aniołek maleńki jak wróbelek”
  2. Zespół z Komańczy kl.6 „A wczoraj z wieczora”
  3. Zespół z Uherzec Mineralnych kl.IV –„Gore gwiazda”
  4. Magda Kijowska,Lidka Pawlecka, Kamila Stec SP-1 Sanok –„Gdy śliczna Panna”
  5. Natalia,Dominika, Natalia, Patrycja –Sp-1 Sanok -„Od serca do ucha”
  6. E-moll SP-Tarnów –„Lulajże Jezuniu”
  7. Zespół Wokalny –SP-Brzozów „Nie Płacz Jezu”
  8. Amelia Chrząszcz i Natalia Radwańska SP-Trepcza „Jezus narodzony”

 

KATEGORIA VII SOLIŚCI–GIMNAZJUM

  1. Kaja Bańczak G-1 Sanok – „Mario czy ty wiesz”
  2. Weronika Mermer G-1 Sanok –„Biała Kolęda”
  3. Sara Czech G-1 Sanok –„Mario czy ty wiesz”
  4. Julia Barańska G-Ustrzyki DLN. –„Kolęda dla nieobecnych”
  5. Weronika Dżugan G-3 Sanok –„Kolęda warszawska”
  6. Julita Matuszewska G-Ustrzyki Dln. –„Uciekali”
  7. Gabriela Każmierczyk –Świetlica Tarnawa Dln. „Nie było miejsca”
  8. Justyna Łątka –G –Wisłok Wielki „Od serca do ucha”
  9. Ela Miękus G-Rzepedź –G-Rzepedź –Babci zegar”
  10. Emilia Dobrowolska G-Uherce Mineralne – „Oj maluśki”
  11. Justyna Sikorska G-Strachocina „Pastuszkowie bracia mali”

 

KATEGORIA VIII Zespoły –GIMNAZJUM

  1. Patrycja Baj, Dorota Miszczyszyn, Adrian Gancarczyk, Franciszek Kosiorek –G Komańcza „Przybieżeli do Betlejem”
  2. G-3 band – G-3 Sanok –„Lwowska kolęda”
  3. G-Uherce Mineralne – „Adeste Fideles”
  4. „Gimnutki” –Gimnazjum w Strachocinie –„Zaśpiewajmy wszyscy razem”
  5. „Animato” –G-Zagórz –„W dzień Bożego Narodzenia”

 

KATEGORIA IX SOLISCI – Szkoły Średnie

  1. Katarzyna Kicak – Świetlica Tarnawa Dln. –„Cicha noc”
  2. Kamila Wróbel -– Świetlica Tarnawa Dln – „Mario czy już wiesz”

 

 

 

 

Facebook