Otwarcie wernisażu ”Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia”

8 stycznia 2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się otwarcie wernisażu połączone z rozdaniem dyplomów i nagród laureatom Konkursu Plastycznego „Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia”. Nad konkursem kuratoryjnym o zasięgu ogólnopolskim patronat sprawował podkarpacki kurator oświaty.

Na konkurs organizowany przez naszą placówkę wpłynęło 363 prace z placówek z całej Polski, m.in. Warszawa, Zakopane, Rzeszów, Malbork, Chełm, Świdnica. Jury konkursowe w składzie: Małgorzata Biega – Węgrzyn , Aneta Rygliszyn oraz Bartosz Rejmak, nagrodziło 31 prac.

Poza tym jury zakwalifikowało 107 najciekawszych prac do specjalnej galerii wyróżnionych, która już wkrótce pojawi się na stronie www.mdksanok.pl. Na prace te można będzie oddać swój głos, wyłaniając w ten sposób laureata nagrody publiczności.
Wystawę można oglądać do końca stycznia 2019r.

Serdecznie zapraszamy.