„Ojczyzna Zamknięta w Piosence” – Laureaci i Wyróżnieni

Chcielibyśmy zaprezentować kompletną listę laureatów oraz wyróżnionych w konkursie piosenki patriotycznej „Ojczyzna Zamknięta w Piosence”, który odbył się 24 października w Klubie Naftowca „Górnik”
————————————————————–
🇵🇱️ LISTA LAUREATÓW I KONKURSU 🇵🇱
 
 
 
☑️ Kategoria I – zespoły klasy I-III ☑️
I miejsce – Zespół 3a i 3b z SP-8 Sanok (zaproszenie na występ podczas gali)
 
II miejsce – Klasa II a z SP-2 Sanok (zaproszenie na występ podczas gali)
 
III miejsce – Kwartet z SP-6 Sanok ( z zaproszeniem na występ podczas gali)
 
☑️ Kategoria II – soliści klasy I-III ☑️
I miejsce – Martyna Cybuch z SP-2 Sanok (zaproszenie na występ podczas gali)
 
II miejsce – Nikola Knurek z SP-8 Sanok ( z zaproszeniem na galę)
 
III miejsce – Jakub Jankojć z SP-2 Zagórz ( z zaproszeniem na galę)
 
☑️ Kategoria III – zespoły klasy IV-VI SP ☑️
I miejsce – Przyjaciele z Dwójki z SP-2 Sanok (zaproszenie na występ podczas gali)
 
☑️ Kategoria IV – soliści klasy IV-VI SP ☑️
I miejsce – Julia Cybuch z SP-2 Sanok (zaproszenie na występ podczas gali)
 
II miejsce –Gabriela Drwięga z SP-2 Sanok( z zaproszeniem na galę)
 
III miejsce – Dominika Puzio z SP Łukowe( z zaproszeniem na galę)
 
☑️ Kategoria V – zespoły klasy VII-VIII i gimnazjum ☑️
I miejsce – Zespół „Oktet” z Sanockich Szkół (zaproszenie na występ podczas gali)
 
☑️ Kategoria VI– soliści klasy VII-VIII i gimnazjum ☑️
I miejsce – Jagoda Kopczak z SP-9 Sanok (zaproszenie na występ podczas gali)
 
II miejsce – Sandra Bulczyńska z SP-2 Sanok ( z zaproszeniem na galę)
 
III miejsce – Daniel Torba z SP Poraż ( z zaproszeniem na galę)
 
Wyróżnienia:
– Małgorzata Sudoł z SP-8 Sanok ( z zaproszeniem na galę)
– Martyna Lassota z SP-4 Sanok ( z zaproszeniem na galę)
– Magdalena Żółkiewicz z SP Besko ( z zaproszeniem na galę)
 
☑️ Kategoria VII– zespoły szkoły średnie ☑️
I miejsce – Zespół I LO z I LO Sanok (zaproszenie na występ podczas gali)
 
Wyróżnienie:
Chór II LO z II Lo Sanok( z zaproszeniem na galę)
 
☑️ Kategoria VIII – soliści szkoły średnie ☑️
I miejsce – Sabina Kułak z II LO Sanok (zaproszenie na występ podczas gali)
 
II miejsce – Dawid Tyczka z ZS-5 Sanok HP( z zaproszeniem na galę)
 
III miejsce – Gabriela Grządziel z ZS-1 Sanok( z zaproszeniem na galę)