NIEDZIELA PALMOWA W SKANSENIE

W Niedzielę Palmową, 20 marca w  Skansenie odbył się Jarmark Wielkanocny. W tym roku również nie zabrakło na nim naszych pracowników.

Panie : Agnieszka Trznadel-Piasta, Kamila Figura –Bat, Bożena Kuzicka  oraz Ania Słapińska tworzyły razem z dziećmi wielkie wielkanocne pisanki. Jak się okazało,  tworzenie kolorowych jajek  przypadło do gustu nie tylko najmłodszym, ale i  wszystkim odwiedzającym stanowisko Młodzieżowego Domu Kultury. Ponadto, czas spędzony na zabawie umilała nam  muzyka, której doborem zajął się  Bogdan Malik, również z ekipy MDK.

W tym dniu odbył się także konkurs na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Przyjemność zasiadania w jury  podczas tego wydarzenia miała nasza koleżanka z MDK, Joanna Kłopotowska-Per, która wraz z Paniami: Danutą Blin-Olbert oraz Zofią Kijowską wybrały najpiękniejsze palmy w 2 kategoriach: Palma tradycyjna ( wygrała grupa z SP nr 6) i Palma współczesna (zwyciężyła grupa z II LO).

Bardzo dziękujemy za czas z nami spędzony i zapraszamy na kolejne imprezy z udziałem MDK.