Młodzi studenci Akademii Przyszłości rozpoczynają kolejny rok akademicki

Czwartkowe popołudnie, 8 grudnia 2016 roku. Do Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku zawitali niezwykli goście, na niecodzienną uroczystość. Dzieci z MDK i SP 3  wraz z wolontariuszami, liderem kolegium, koordynatorami szkolnym i rodzicami, rozpoczęli swój rok „akademicki” w Akademii Przyszłości. Tym samym wystartowała kolejna, XIV już edycja Programu.

To właśnie dzisiaj zaczęli swoją przygodę z Akademią Przyszłości. Wyruszyli w podróż razem ze swoim SuperW do planety SUKCESU. Mali studenci  dostali swój INDEKS SUKCESÓW, który wręczył im Dyrektor Młodzieżowego Kultury w Sanoku, Pan Jakub Osika wraz z niezbędnym zestawem podróżnika – czyli plecakiem i zeszytem. Na naszej scenie wystąpiła Katarzyna Jezior, która śpiewa w zespole muzycznym SOUL. Dodatkową atrakcją było wykonanie ozdób świątecznych przez dzieci wraz z wolontariuszami. Na zakończenie niespodziewanie odwiedził nas Mikołaj rozdając każdemu mały upominek :-).