MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA W MDK SANOK

Chcielibyśmy, by nasza placówka łączyła ludzi, łączyła pokolenia. W naszych murach znajdzie się miejsce dla każdego!

26 kwietnia w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Tańca mogli Państwo:

Podziwiać wystawę „Taniec w fotografii” autorstwa : Marioli Bochniak i Magdaleny Tomkiewicz, Pań, które ukończyły Policealne Studium Animatorów Kultury w Krośnie, a także zobaczyć efekty pracy naszych instruktorów ! Magdalena, pokazała układ wraz ze swoją grupą baletową, zaś Kamil zaprezentował zdolności swoich podopiecznych z zajęć tańca współczesnego!
O tym jak powstawały fotografie prezentowane na wystawie w interesujący sposób opowiedziała wykładowca Studium i choreograf GTW „Pro.gres” pani Mariola Węgrzyn-Myćka, której serdecznie dziękujemy za przyczynienie się w znacznym stopniu do organizacji wystawy.

27 marca natomiast, w ramach Dni Tańca, odbyły się warsztaty z tańca orientalnego prowadzone przez panią Anna Mossakowska.

Dziękujemy i zapraszamy do galerii zdjęć!