Lista osób nagrodzonych w konkursie plastycznym pt.”Dlaczego lubię święta Bożego Narodzenia ?”

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

Sprawozdanie z obrad jury konkursu plastycznego pt.”Dlaczego lubię święta Bożego Narodzenia ?”

Dnia 3 i 4 stycznia 2017 roku obradowało jury konkursu . Spośród 314 nadesłanych prac nagrodzono 36 najciekawszych . W komisji konkursowej  pracowali: Katarzyna Długosz –Dusznik,  Tomasz Mistak, Szymon Szczepkowski, Maciej Prajzler oraz Daniel Białowąs.

 

Rozdanie nagród dla laureatów   konkursu odbędzie się 10 stycznia o godz. 11.00 w Galerii MDK

 

W tym roku jury wyróżniło:

 

KATEGORIA Przedszkola :

 

I miejsce: 

Karol Dyl –P-Niebieszczany,  kl.0

Jagoda Mielecka –P-3 Sanok,  5 lat

II miejsce: 

Emilia Rzemińska –Ochronka im. Dzieciątka Jezus –Sanok, 5 lat

Maria Wróblewska –P-2 Filia  -Sanok, 4 lata

III miejsce:

Patrycja Dąbrowska – P-2 Filia  -Sanok, 5 lat

Wyróżnienia: 

Olga Trelewicz -P-Zarszyn, 5 lat

Nikola Rysz –Pelczarska –P-1 Sanok, 6 lat

Hania Smolińska –P-3 Sanok, 5 lat

Weronika Potomska –P-Srogów Grn., 6 lat

 

 KATEGORIA Klasy I-III  Szkoły Podstawowej

I miejsce:

Aleks Cupryn- Euroszkoła Lublin,  9 lat

II miejsce:

Dominika Klecha – PSP-Wilcza Wola, 8 lat

Karolina Stabryła –SP-Zahutyń, 8 lat

III miejsce:

Judyta Szybka –SP-Zarszyn, 8 lat

Rafał Żołdak –PSP-Wilcza Wola, 8 lat

Wyróżnienia:

Karol Szejgiec –Euroszkoła Lublin, 9 lat

Emilia Pietrycka Sp-2 Warsztaty MDK-Sanok, kl.2 a

Emilia Mączka Euroszkoła Lublin, 8 lat

Magdalena Parka -Euroszkoła Lublin, 7 lat

Wiktoria Zamfirow -Euroszkoła Lublin, 9 lat

Adam Podkościelny – Euroszkoła Lublin, 7 lat

Małgorzata Bąk – Euroszkoła Lublin, 8 lat

Nikola Sągała -Euroszkoła Lublin, 7 lat

Bartosz Płaza –PSP –Wilcza Wola, 8 lat

Dawid Bajwolski –ZSP-Ustrzyki Dolne, kl.2

Paweł Pilecki – ZSP-Ustrzyki Dolne, 8 lat

 

 KATEGORIA Kl.IV-VI  Szkoły Podstawowej 

 

I miejsce:

Magdalena Kosiarska –SP-Srogów Grn., 11 lat

Maria Łuć – Euroszkoła Lublin, 10 lat

II miejsce:

Magda Misiurek –Euroszkoła  Lublin, 10 lat

III miejsce:

Filip Małek –SP-Zarszyn,  11 lat

Wyróżnienia:

Anna Latawiec  -Euroszkoła Lublin, 11 lat

Tomasz Futyma  -SP-Kostarowce, 11 lat

Krystian Florko –SP-3 Sanok, kl.6

Aleksander Stebnicki –ZS –Ustrzyki Dln., 12 lat

Klaudia Baran –SP-Zagórz, 10 lat

Martyna Trojnar  -SP-1 Ustrzyki Dln., 10 lat

Wiktor Kozdroń –SP-Falejówka, 10 lat

 

Facebook