Laureaci konkursu plastycznego „Dlaczego lubię święta Bożego Narodzenia?”

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

Na konkurs wpłynęło 215 prac z 36 różnych placówek. Jury w składzie Katarzyna Długosz-Dusznik –plastyk z  MDK, Ewa  Michałowicz -Smarzewska  – artysta plastyk , Aneta Rygliszyn -plastyk ODK „Gagatek” przyznało  29 równorzędnych  nagród. Na wystawie w Galerii MDK oprócz prac nagrodzonych  pojawią się również  prace, które jury zakwalifikowało na wystawę. Autorzy tych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Wręczenie nagród odbędzie się 8 stycznia 2016 roku o godz.11.00.

LAUREACI KONKURSU

Kategoria Przedszkola.

  1. Paweł Gnap Przedszkole nr 3 w Sanoku lat 5
  2. Natalia Gałuszka BWA Sanok lat 5
  3. Oskar Sabat -Przedszkole Zahutyń lat 4
  4. Lena Statkiewicz -Przedszkole nr-2 Sanok lat 6
  5. Laura Mazal -Przedszkole nr-3 Sanok lat 5
  6. Liliana Gocek -Przedszkole Zahutyń lat 4
  7. Weronika Lisowska -Przedszkole nr1 Sanok lat 5
  8. Oliwia Biłas ZS Tyrawa Wołoska lat 5
  9. Jagoda Leśniak MDK -Sanok lat 6

Klasy I-III Szkoła Podstawowa

  1. Martyna Stankiewicz ZS -Dynów lat 9
  2. Elwira Żuchowska SP-1 Sanok lat 9
  3. Victoria Charysz SP-Jawornik kl.2
  4. Aleksandra Ropel SP-1 Sanok kl.1
  5. Amelia Barbara SP-Zahutyń l.6
  6. Alicja Wojnarowska -SP-Dębica lat 9
  7. Martyna Kuś -SP-2 Sanok kl.2
  8. Hanna Woźniczak -SP-Zahutyń lat 7
  9. Karina Gurdak -SP- Wilcza Wola kl.
  10. Anna Stapińska -SP-1 Sanok kl.1

 

Klasy IV -VI Szkoła Podstawowa

  1. Gabriela Młynarska ZS -Dynów lat 12
  2. Adrian Kucaba – SP-3 Sanok lat 11
  3. Amelia Czerwiec -ZS -Straszęcin kl.6
  4. Marta Wojtoń – SP-Zagórz kl.5
  5. Samanta Pyra -ZS -Dynów lat 11
  6. Emil Urlych -BWA Sanok 13 lat
  7. Gabriela Kędra -SP-3 Sanok lat 10
  8. Maja Kucap -SP-Tarnawa Dolna lat 11
  9. Weronika Wawrzyńska SP -Czaszyn lat 12
  10. 10Marcelina Juras ZS -Dynów lat 12

 

 

 

AUTORZY PRAC  ZAKWALIFIKOWANYCH  NA WYSTAWĘ W GALERII MDK

  1. Lena Michenko z rodzicami Przedszkole nr 3 Sanok lat 4
  2. Weronika Błażej – SP -Racławówka lat 12
  3. Zuzanna Kozioł – SP-Tuszym lat 6
  4. Franciszek Błażejowski -SP-Zahutyń -lat 3
  5. Leon Szczęch SP-Wilcza Wola -kl.1
  6. Wiktoria Ktawczykiewicz Sp-1 Sanok kl.1
  7. Olimpia Kudła SP-1 Sanok -lat 12
  8. Bartosz Płaza SP-Wilcza Wola -kl.1
  9. Cezary Kwaśniak SP-Wilcza Wola -kl.1
  10. Emilia Niżnik -BWA Sanok -lat 10
  11. Oliwia Bok -SP- Tyrawa Wołoska -kl.4
  12. Ewelina Olejarz -SP-Wilcza Wola -kl.2
  13. Wiktoria Grębosz -SP-Wilcza Wola-kl.1
  14. Iga Wojtowicz -SP-Wilcza Wola -kl.2
  15. Krystian Pleskacz -SP-Wilcza Wola kl.2
  16. Praca zbiorowa Przedszkole nr-1 Sanok
  17. Konrad Gacek -SP-Czaszyn -lat 12
  18. Maja Pawełek -SP-Dębica kl.4
  19. Anna Chmura -SP-1 Sanok kl.6
  20. Lena Izdebska SP-Zahutyń lat 3
  21. Julia Kogut SP-2 Sanok kl.2
  22. Dobrochna Skiba SP-2 Sanok kl.2
  23. Kacper Załączkowski SP-Srogów Górny lat 9
  24. Paulina Prokop ZS -Dynów -lat 12

– See more at: http://mdk.sanok.pl/laureaci-konkursu-plastycznego-dlaczego-lubie-swieta-bozego-narodzenia/#sthash.Wy1fyaYA.dpuf

 

Facebook