Laureaci Konkursu Plastycznego „Dlaczego Lubię Święta Bożego Narodzenia”

 

 3 stycznia 2018 roku w MDK zebrało się jury w składzie: Katarzyna Długosz –Dusznik – instruktor zajęć plastycznych MDK, Ewa Michałowicz –Smarzewska – artysta plastyk oraz  Zdzisław Twardowski – artysta plastyk.  Patronatem honorowym objęło  konkurs Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.  Komisja konkursowa nagrodziła następujące prace:

Kategoria I – przedszkola

Maja Kobiałka  l.4 – Przedszkole nr -4 Sanok

Maria Wróblewska  l.5 – Przedszkole nr-2 Sanok

Alex Birski l.6 – Przedszkole nr-2 Sanok

Ania Warchoł l.6 – Przedszkole nr-2 Sanok

Nadia Niemiec l.6 – Przedszkole nr-2 Sanok

Wyróżnienia:

Artur Ślazyk – Przedszkole Rzepedź

Lena Frydryk – Przedszkole im. Dzieciątka Jezus Sanok

 

Kategoria II –klasy I-III Szkoła Podstawowa

Julia Kilar l.8 –SP – Zarszyn

Nina Naturalna l.7 – SP – Ustrzyki Dln.

Natan Szmyd l.9 – SP- Zahutyń

Laura Pietryka l.7 – MDK –Sanok

Wiktoria Grębosz l.8 – SP- Wilcza Wola

Nikola Knurek l.8 – SP-8 Sanok

Bartosz Płaza l.8 –SP- Wilcza Wola

Wyróżnienia:

Julia Krzanowska 9l. – SP-1 Sanok

Michał Puzio 8l. – SP- Wilcza Wola

 

Kategoria III –  kl. IV –VI Szkoła Podstawowa

Julia Lisek l.11 – SP-1 Ustrzyki Dln.

Daniel Kłodowski –MDK Sanok

Emilia Mróz l.10 – SP-Pielnia

 

Zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród 8 stycznia 2018 w Galerii MDK o godz.11.00.

 

PRACE  ZGŁOSZONE NA KONKURS PLASTYCZNY „DLACZEGO LUBIĘ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA?”

  1. Lena Sabat-lat 5 –ZS w Nowotańcu
  2. Abigail Bower –Ochronka im.Dzieciątka Jezus Sanok
  3. Wiktoria Kabarczyk – Ochronka im.Dzieciątka Jezus Sanok
  4. Lena Frydryk – Ochronka im.Dzieciątka Jezus Sanok
  5. Milena Frydryk – Ochronka im.Dzieciątka Jezus Sanok
  6. Kaudia Biskup – Ochronka im.Dzieciątka Jezus Sanok
  7. Nikola Knurek – L.8 – SP-8 Sanok
  8. Mateusz Seferynowicz –L.6 –SP –Nowy Łupków
  9. Angelika Maślany – L.5 – SP –Nowy Łupków
  10. Bruno Budzyn – l.5 – SP – Nowy Łupków
  11. Martyna Pałęckoria, Karoina Pietrycka, Wiktoria Kuzio – Ochronka Bł.E.Bojanowskiego, Sanok
  12. Marysia Głuszkiewicz –l.7 SP-2 Sanok
  13. Oiwier Rudiak -l.7 SP-2 Sanok
  14. Zofia Wawrzyńska – l.7 SP-2 Sanok
  15. Marika Pelczarska – l.7 SP-2 Sanok
  16. Lena Skoczypiec – l.7 SP-2 Sanok
  17. Gabrysia Rabicka – l.7 SP-2 Sanok
  18. Maja Czopor – l.7 SP-2 Sanok
  19. Michał Chybiło – l.7 SP-2 Sanok
  20. Igor Płoucha — l.7 SP-2 Sanok
  21. Ola Wrona – l.7 SP-2 Sanok
  22. Julia Zając – l.7 SP-2 Sanok
  23. Filip Stasicki – l.7 SP-2 Sanok
  24. Aeksandra Uryć – l.6 – SP-Rzepedź
  25. Julia Starego – l.6 – SP-Rzepedź
  26. Artur Ślazyk – l.6 – SP-Rzepedź
  27. Jakub Biłas –L.6 – SP-Tyrawa Wołoska
  28. Sonia Zawiślan –L.10
  29. Laura Pietryka –L.7
  30. Natalia Chmielarczyk L.8 – SP-Zahutyń
  31. Emilia Nowak L.8 – SP-Zahutyń
  32. Paullina Krzysik L.7 – SP-Zahutyń
  33. Natan Szmyd – L.9- SP-Zahutyń
  34. Radosław Fal – l.9 – SP-Zautyń
  35. Oliwia Rutkowska –L.8 – SP-Zahutyń
  36. Julia Latusek – L.8 – SP-Zahutyń
  37. Amelka Barbara – L.8 – SP-Zahutyń
  38. Mateusz Szczepek – L.8 – SP-Zahutyń
  39. Nikola Baran – L.7 – SP – Zahutyń
  40. Nikola Bednarczyk– L.7 – SP – Zahutyń
  41. Sandra Demkowska- L.8 – SP-Zahutyń
  42. Szymon Kot – L.8 – SP-Zahutyń
  43. Nikola Bednarczyk – L.7 – SP – Zahutyń
  44. Klaudia Demkowska –Oddział Przedszkolny w Zahutyniu
  45. Karol Kapcia – Oddział Przedszkolny w Zahutyniu
  46. Marta Bal – Oddział Przedszkolny w Zahutyniu
  47. Aleks Załączkowski –L.6 – Przedszkole 2 Sanok
  48. Oliwia Przyboś –L.6 Przedszkole 2 Sanok
  49. Martyna Cybuch –L.8 – SP-2 Sanok
  50. Błażej Balazs – L.8 – SP-2 Sanok
  51. Karolina Mołczan – L.8 – SP-2 Sanok
  52. Amelia Pypeć – kl.1 – SP-8 Sanok
  53. Michał Kuczma – kl.1 – SP-8 Sanok
  54. Franciszek Dąbrowski – Kl.1 –SP-8 Sanok
  55. Zuzanna Starzyk – Kl.1 –SP-8 Sanok
  56. Hubert Bach – Kl.1 –SP-8 Sanok
  57. Karol Silarski – Kl.1 –SP-8 Sanok
  58. Kornelia Domańska – Kl.1 –SP-8 Sanok
  59. Julia Suchowiecka – Kl.1 –SP-8 Sanok
  60. Julia Krzanowska – L.9 – SP-1 Sanok
  61. Zuzanna Krok – L.9 – SP-1 Sanok
  62. Weronika Panek – L.12 –SP-1 Sanok
  63. Monika Biłas – L.12 –SP-1 Sanok
  64. Laura Turek-Parylak – Przedszkole nr -4 Sanok
  65. Maja Kobiałka – Przedszkole nr -4 Sanok
  66. Aleksandra Wolanin – Przedszkole nr -4 Sanok
  67. Zuzanna Gocek – Przedszkole nr -4 Sanok
  68. Milena Masłowiec – Przedszkole nr 2 Sanok
  69. Zuzanna Kędra – Przedszkole nr 2 Sanok
  70. Amelia Bryt –Fil – Przedszkole nr 2 Sanok
  71. Szymon Puchala – Przedszkole nr 2 Sanok
  72. Lena Kobiałka – Przedszkole nr 2 Sanok
  73. Aex Birski – Przedszkole nr 2 Sanok
  74. Nadia Niemiec – Przedszkole nr 2 Sanok
  75. Patrycja Dąbrowska – Przedszkole nr 2 Sanok
  76. Dominik Wodziński – Przedszkole nr 2 Sanok
  77. Wiktoria Wielobób – Przedszkole nr 2 Sanok
  78. Maria Wróblewska -Przedszkole nr 2 Sanok
  79. Brak imena i nazwiska – l.7 – SP – Zahutyń
  80. Sonia ZawiślaN – L.10 – MDK Sanok
  81. Gaja Suchocka- l.7 – MDK Sanok
  82. Laura Pietryka – l.7 – MDK Sanok
  83. Maja Rudnicka – l.9 – SP w Pielni
  84. Aleksandra Wilk – l.7 – SP w Pielni
  85. Weronika Cieślewicz – l.7 – SP w Pelni
  86. Martyna Sowa – l.7 – SP w Pielni
  87. Zuzanna Sokołowksa – l.8 – SP w Pielni
  88. Martyna Golonka – l.9 – SP w Pielni
  89. Gabriela Gaździk – l.6 – SP w Pielni
  90. Bartek Wijas – l.6 – SP w Pielni
  91. Dominik Siwik – l.5 – SP w Pelni
  92. Yeva Tymchenko – l.6 – SP w Pielni
  93. Krystian Siwik – l.9 – SP w Pelni
  94. Maria Siarko – l.13 – SP w Pelni
  95. Angelika Grzybek – l.12 – SP w Pielni
  96. Karolina Kończyk – l.12 – SP w Pielni
  97. Klaudia Kończyk – l.13 – SP w Pelni
  98. Emilia Mróz – l.1- – Sp w Pielni
  99. Gabrela Kończyk – l.11 – SP w Pielni
  100. Natalia Głuszak – l.10 – SP w Pielni
  101. Amelia Michalak – l.10 – SP w Pelni
  102. Monka Kończyk – l.10 – SP w Pielni
  103. Oliwia Dydek – l.7 – SP 4 Sanok
  104. Nikola Butdys – l.7 – SP 4 Sanok
  105. Karolina Sadlik – l.8 – SP 4 Sanok
  106. Malwina Obławska – l.8 – SP 4 Sanok
  107. Martyna Tymcio – l.7 – SP 4 Sanok
  108. Oliwer Dec – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  109. Patryk Zieńczuk -l.7- SP1 Ustrzyki   Dolne
  110. Ernest Płoszaj – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne (dwie prace)
  111. Franciszek Napiórkowski – l.7- SP1 Ustrzyki Dolne
  112. Natalia Dunaj – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  113. Rafał Bereżański –l.7- SP1 Ustrzyki Dolne
  114. Patryk Wolan – l.7 SP1 Ustrzyki Dolne
  115. Maria Strzała – l.7 SP1 Ustrzyki Dolne
  116. Amelia Czekaj –l.7 SP1 Ustrzyki Dolne
  117. Bartłomiej Rużyła – l.7- SP1 Ustrzyki Dolne
  118. Tycjana Sikora – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  119. Emilia Matusik – l.8 – SP1 Ustrzyki Dolne
  120. Natalia Ślusarczyk – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  121. Maja Bednarz – l.8 – SP1 Ustrzyki Dolne
  122. Kacper Bogacz – l.8 – SP1 Ustrzyki Dolne
  123. Karolina Lisowska – l.7 – SP2 Ustrzyki Dolne
  124. Paweł Pilecki – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  125. Emilia Linka – l.8 – SP1 Ustrzyki Dolne
  126. Natalia Kuzioła – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  127. Oskar Smyczyński – l. 9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  128. Pola Ziółkowska – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  129. Nikola Drozd – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  130. Borys Kociszewski – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  131. Julia Kuczyńska -l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  132. Gracjan Dębski – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  133. Piotr Stockinger- l.8 – SP1 Ustrzyki Dolne
  134. Julia Bekacz – l.8 – SP1 Ustrzyki Dolne
  135. Klaudia Krzysztan – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  136. Nikola Goździewska – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  137. Kamil Głazowski – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  138. Gabriela Zegar – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  139. Laura Pawłowska – l.8 – SP1 Ustrzyki Dolne
  140. Oliwia Twardeusz – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  141. Dawid Bajwolski – l.9 – SP1 Ustrzyki Dolne
  142. Patryk Paszkowski – l.8 – SP1 Ustrzyki Dolne
  143. Paulina Huta – l.8 – SP1 Ustrzyki Dolne
  144. Bartłomiej Kawka – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  145. Maja Bereżańska – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  146. Wiktor Łapa – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  147. Dominik Musiałek – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  148. Julia Woźniak – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  149. Tomasz Suski – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  150. Nikola Dembkiewicz – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  151. Nina Naturalna – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  152. Dawid Piętoń – l.6 – SP1 Ustrzyki Dolne
  153. Grzegorz Pietrzykowski – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  154. Jakub Orłowski – l. 7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  155. Wiktoria Podolak – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  156. Oliwia Podolak – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  157. Piotr Stankiewicz – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  158. Adam Podolak – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  159. Wiktoria Gromala – l.7 – SP1 Ustrzyki Dolne
  160. Wiktor Kozdroń – l.11 – SP Falejówka
  161. Aleksandra Buczek – l.6 SP Zarszyn
  162. Arkadiusz Jakubowski – l.6 SP Zarszyn
  163. Zofia Szaro – l.6 SP Zarszyn
  164. Patryk Ciupka – l.6 SP Zarszyn
  165. Milena Kuźmiak – l.7 SP Zarszyn
  166. Natalia Małek – l.6 SP Zarszyn
  167. Maja Zimak – l.10 SP Zarszyn
  168. Klaudia Chorążak – l.10 SP Zarszyn
  169. Zofia Kraska – l.10 SP Zarszyn
  170. Damian Broda – l.10 SP Zarszyn
  171. Sebastian Kuzianik – l.10 SP Zarszyn
  172. Judyta Szybka – l.10 SP Zarszyn
  173. Piotr Kurpiel – l.10 SP Zarszyn
  174. Maja Betlej – l.10 SP Zarszyn
  175. Aleksandra Owsik – l.10 SP Zarszyn
  176. Mateusz Szałankiewcz – l.7 SP Zarszyn
  177. Nikola Komańska – l.8 SP Zarszyn
  178. Oliwia Kwiatkowska – l.8 SP Zarszyn
  179. Milena Tomków – l.8 SP Zarszyn
  180. Szymon Małek – l.8 SP Zarszyn
  181. Tomasz Małek – l.8 SP Zarszyn
  182. Lena Bielawska – l.8 SP Zarszyn
  183. Julia Kilar – l.8 SP Zarszyn
  184. Antoni Michalak – l.6 SP Zarszyn
  185. Gracjan Nogaj – l.5 SP Zarszyn
  186. Daria Buczek – l.12 SP Zarszyn
  187. Aleksandra Leszkiewicz – l.10 SP Zarszyn
  188. Ania Warchoł – l.5 Samorządowe Przedszkole Publiczne 2 Sanok
  189. Julita Zapał – l.5 Samorządowe Przedszkole Publiczne 2 Sanok
  190. Malwina Zapał – l.7 SP4 Sanok
  191. Weronika Zakielarz – l.4 Samorządowe Przedszkole Publiczne 2 Sanok
  192. Małgorzata Rudnicka – l.5 Samorządowe Przedszkole Publiczne 2 Sanok
  193. Aleksandra Plopel – l.9 – SP1 Sanok
  194. Oliwia Padiasek – l.9 – SP1 Sanok
  195. Natalia Brud – l.9 – SP1 Sanok
  196. Lena Statkewicz- l.8 – SP4 Sanok
  197. Wiktoria Miąso – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  198. Julia Lisek – -l.11 – SP1 Ustrzyki  Dolne
  199. Gabriela Podkalicka – l.11- SP1 Ustrzyki  Dolne
  200. Sebastian Sudoł SP1 Ustrzyki Dolne
  201. Diana Szafran – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  202. Aleksandra Dziubińska – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  203. Patrycja Zygmunt – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  204. Martyna Trojnar – l.11 – SP1 Ustrzyki Dolne
  205. Emilia Łapa – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  206. Magdalena Bochenek – l.11- SP1 Ustrzyki Dolne
  207. Paulina Marusiak – l.11 – SP1 Ustrzyki Dolne
  208. Kaceper Skolarczyk – l.11 – SP1 Ustrzyki Dolne
  209. Roksana Wilczak – l.12 – SP1 Ustrzyki Dolne
  210. Justyna Płaczek – l. 12 – SP1 Ustrzyki Dolne
  211. Martyna Budzowska – l.1o – SP1 Ustrzyki Dolne
  212. Norbert Łoch – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  213. Gabriela Iwanik – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  214. Szymon Romanek – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  215. Adrian Małek – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  216. Kinga Ptaszek – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  217. Michalina Dwornicka – l.10 – SP1 Ustrzyki  Dolne
  218. Amelia Zięba – l.11 – SP1 Ustrzyki Dolne
  219. Kinga Potoczna – l.10 – SP1 Ustrzyki Dolne
  220. Magdalena Kosiarska – l.11 – SP Srogów Górny
  221. Hubert Kosiarski – l.7 – SP Srogów Górny
  222. Krzysztof Kowal- l.9 – SP Wilcza Wola
  223. Bartosz Płaza – l.8 – SP Wilcza Wola
  224. Dominika Klecha – l.9 – SP Wilcza Wola
  225. Michał Puzio – l.8 – SP Wilcza Wola
  226. Wiktoria Grębosz – l.8 – SP Wilcza Wola
  227. Julia Rębisz – l.8 – SP Wilcza Wola
  228. Aleksander Żołdak – l.8- SP Wilcza Wola
  229. Daniel Kłodowski- l.12 zajęcia plastyczne MDK
  230. Eliza Haduch- l.12 świetlica MDK
  231. Marlena Wielgosz l.7 –SP-8 Sanok
  232. Maja Trojanwska l.7 – SP-8 Sanok