Laureaci konkursu ” Mój idol”

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

Jury w składzie: Sylwester Stabryła (artysta plastyk), Daniel Białowąś (artysta plastyk) oraz Katarzyna Długosz-Dusznik(plastyk z MDK), bo długich obradach przyznało następujące nagrody:

 

 

 

LISTA NAGRODZONYCH W KONKURSIE PLASTYCZNYM „MÓJ IDOL”

 

 

PAULINA JANIK KL. IV SP 6 W SANOKU  JAN PAWEŁ II ”

KAROL POTOCZNY KL. II ZS DYNÓW ZIELONY NINJA”

DAGMARA KOWALIK KL.IV ZSP W KORZENIOWIE

ERWINA GROMALA KL.IV  SP 1 USTRZYKI DOLNE TAYLOR SWIFT”

WERONIKA GÓRAL KL.VI SP 2 SANOK JOHNY DEEP”

LAURA LECH KL.VI ZS DYNÓW KAROL BIELECKI-PIŁKARZ”

EMILIA BUKOWIŃSKA KL.VI ZS DYNÓW BARS AND MELODY”

ABDUL TASLAG KL.VI ZS DYNÓW NEYMAR-PIŁKARZ”

NATALIA STOPKA KL.V SP 3 SANOK BANSHEE”

JULIA PACANOWSKA KL.VI SP2 SANOK       HARRY POTTER”

MARCELINA JURAS KL.VI ZS DYNÓW RIHANNA”

WIKORIA PŁAZIAK KL.VI SP 1 SANOK SHERLOCK HOLMES”

NATALIA TARNASKA KL.VI ZS DYNÓW AMIRA WILLIGHAGEN-ŚPIEWACZKA”

SARA PAWEŁEK KL.VI SP LUTOWISKA ANIOŁ”

NATALIA HUCZKO KL.V SP 1 SANOK SHAWN MENDES-PIOSENKARZ”

PAULINA PROKOP KL.VI ZS DYNÓW  RAFAŁ BLECHACZ- PIANISTA”

DAMIAN DĄBROWSKI LAT 15 TARNAWA GÓRNA  CHANDLER RIGGS”

MICHAŁ LASOTA KL.II G1 SANOK WALTER WHITE”

MARTYNA BIAŁECKA KL.III ZS TYRAWA WOŁOSKA   „ŁUKASZ ŁAGOŻNY- ALPINISTA I PODRÓZNIK”

MARTYNA ROGOZ KL.III ZS TYRAWA WOŁOSKA   ELENA TONRA”

ANNA LONGAWA LAT 16 G2 SANOK WHITNEY HOUSTON”

MONIKA PYRCZ KL.II ZS DYNÓW KS. JAN TWARDOWSKI”

JAKUB MIŚNIAKIEWICZ KL.II ZS DYNÓW     MAJA KLESZCZ-KOMPOZYTORKA”

HUBERT CYPCARZ KL.III ZS POBIEDNO  KURT COBAIN”

ANGELIKA NAJDECKA LAT 16 G3 SANOK JARED LEDO”

WIKTORIA WYSKIEL KL.I  ZS LUTOWISKA      PERCY JACKSON”

PATRYCJA KROWIAK KL.I G3 SANOK EMMA WATSON”

ALEKSANDRA CHMIEL KL.II G4 SANOK JUSTIN BIEBER”

IZA SIDOR KL.III ZS NOWOTANIEC SURREALISTYCZNY ŚWIAT SALVADORA”

ANIA BARAŃSKA KL.III ZS NOWOTANIEC    WOLAŃSKA-OT TAK!”

MARTYNA SERWOŃSKA KL.III NOWOTANIEC   „MONTY ROBERTS- ZAKLINACZ KONI”

 

 

KATEGORIA SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE

 

GABRIELA TKACZ LAT 17 TARNAWA DOLNA   „LENNY KILMISTER”

W tym roku, z uwagi na fakt, iż napłynęły do nas również  prace dzieci z klas I-IV – zostały one ujęte przy ocenie przez jury.

Konkurs pod patronatem kuratora oświaty w Rzeszowie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie oraz jury za bezinteresowną pracę. A szczególne podziękowania przesyłamy panu Szczepanowi Dębińskiemu z firmy DEF, za ufundowanie nagród w konkursie.

Zapraszamy za rok!!!

Foto Anna Konieczna

 

Facebook