KONKURS  RECYTATORSKI „Wierszowanie 2017” – KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

KONKURS  RECYTATORSKI „Wierszowanie 2017” – KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

 

DZIEŃ PIERWSZY (PONIEDZIAŁEK)  KATEGORIA  I – KL. 0 – 1 SZKOŁA  PODSTAWOWA  -27.11.2017 GODZ. 10.00 

 

  1. Nikola Gliściak SP-Pisarowce kl.-0 – Agnieszka Nożyńska –Demianiuk „Utulanka, przytulanka”
  2. Emilia Łukaszyk SP-7 Sanok kl. 1 – Dorota Gellner –„Dziwna przygoda”
  3. Szymon Kubowicz SP-7 Sanok kl.1 – Danuta Wawiłow –„Szybko”
  4. Jonatan Starego SP-7 Sanok kl.1 – Julian Tuwim – „Okulary”
  5. Emilia Rysz SP-Zarszyn kl. 0 – Dorota Gellner – „Grzybobranie”
  6. Filip Pufka SP-Zarszyn Kl.0 – Stanisław Pagaczewski „Odlot szpaków”
  7. Zuzanna Szaniawska SP-8 Sanok kl.1 – Dorota Gellner „Zły humorek”
  8. Izabela Bostone SP-8 Sanok kl.1 – Julian Tuwim „Spóżniony słowik”
  9. Blanka Nieznańska SP-8 Sanok kl.1 – Jan Brzechwa „Kwoka”
  10. Maja Goszczurny SP-Lutowiska kl.0 – Maria Konopnicka „Czy to bajka”
  11. Jakub Węgrzyniak SP-Lutowiska kl.0 – Julian Tuwim „Dżoncio”
  12. Gabriela Wojtaszek SP-Lutowiska kl.0 – Michał Jankowiak „Ślimak”
  13. Maria Pilch SP-Poraż kl.1 – Dorota Gellner „W ogródku”
  14. Borys Kociszewski SP-Ustrzyki Dln. – kl. 1 – Tomasz Wrzesień „Jesień”
  15. Zuzanna Duszczyk SP-Ustrzyki Dln. – kl.1 – Dorota Gellner „Zły humorek”
  16. Małgorzata Kruk SP-Ustrzyki Dln. – kl.1 – Jadwiga Koczanowska „Kolorowa Jesień”

 

DZIEŃ DRUGI (WTOREK) KATEGORIA  II – KL. 2 – 4  SZKOŁA  PODSTAWOWA- 28.11.2017 GODZ.10.00  

  1. Radosław Fal –SP-Zahutyń kl.3 – Marta Pruchniewicz „Warto Czytać”
  2. Oliwia Rutkowska –SP –Zahutyń kl.3 – Natalia Usenko „Idealny Dzień”
  3. Emilia Nowak –SP – Zahutyń kl.2 – Natalia Usenko „Obowiązki”
  4. Gabriel Tylka –SP-1 Sanok kl.3 – Agnieszka Frączek „Zbieram…grzyby czyli lepszy rydz niż nic”
  5. Laura Pawłowska –SP-1 Ustrzyki Dln. Kl.3 – Hanna Łochocka „Rak Czupi-rak i rybka złośnica”
  6. Maja Bednarz – Sp-1 Ustrzyki Dln. Kl.3 – Wanda Chotomska „Ballada o Kogucie”
  7. Natalia Brud – SP-1 Sanok kl.3 – Agnieszka Frączek „Baran i Kropka”
  8. Alex Stroka –SP-1 Sanok kl.3 – Agnieszka Frączek „Straszne coś, czyli strach ma wielkie oczy”
  9. Wiktoria Wójcik –SP-1 Sanok kl.3 – Maria Konopnicka „Parasol”
  10. Zofia Malicka –SP-1 Sanok kl.3 – Małgorzata Strzałkowska „Burza jak marzenie”
  11. Amelia Komańska –SP-Zarszyn kl.4 – Danuta Wawiłow „Wędrówka”
  12. Maja Zimak –Sp-Zarszyn kl.3 –Stanisław Jachowicz „Chory kotek”
  13. Oliwia Kwiatkowska – SP-Zarszyn kl.2 – Bożena Pierga „Zwierzę –istota czująca”
  14. Ewa Krupska – SP-1 Ustrzyki Dln. Kl.2 – Hanna Łochocka „O wróbelku Elemelku, o ziemniaku i bąbelku”
  15. Pola Ziętkowska –SP-Ustrzyki Dln. Kl.3 – „Odlot Szpaków”
  16. Lena Rydland – SP-1 Sanok kl.3 – Jan Ryszard Czarnecki „Struś dożostuch”
  17. Lena Statkiewicz – SP-4 Sanok kl.2 – Julian Tuwim „Spóźniony słowik”
  18. Natalia Gałuszka –SP-8 Sanok kl.2 – Urszula Kozłowska „Mądra Sowa”
  19. Nikola Knurek – SP-8 Sanok kl.2 – Agnieszka Frączek „Olaboga hulajnoga”
  20. Helena Leśniak –SP-8 kl.2 – Stanisław Pagaczewski „Odlot szpaków”
  21. Kamil Kowalski SP-2 Ustrzyki Dln. Kl.3 – Jan Brzechwa „Śpioch”
  22. Antoni Pasławski SP-2 Ustrzyki Dln. Kl.3 – Ludwik Jerzy Kern „Psina”
  23. Julia Stachyrak SP-2 Ustrzyki Dln. Kl.3 – Jan Brzechwa „Król i Błazen”
  24. Aleksandra Ropel SP -1 Sanok kl.3 – Jacek Cudny „Pajęczyna”
  25. Julia Malec SP-Tarnawa Dln. Kl.4 – Danuta Wawiłow „Na wystawie”
  26. Natalia Michenko SP-Tarnawa Dln. Kl.4- Danuta Wawiłow „A jak będę dorosła”
  27. Mateusz Łukowski SP-Tarnawa Dln. Kl.4- Danuta Wawiłow „Wędrówka”
  28. Hanna Bednarczyk SP-Nowotaniec kl.3 – Ludwik Wiszniewski „Przyszła jesień do ogródka”
  29. Natalia Kabala SP-Nowotaniec kl.3 – Jerzy Szulima „Żółw i żuraw”
  30. Aleksandra Potomska SP-Nowotaniec kl.2 – Julian Tuwim „Abecadło”
  31. Milena Sadlik SP-6 Sanok kl.3 – Jan Brzechwa „Sum matematyk”
  32. Kinga Rachwał SP-6 Sanok kl.4 – a.n.n . „Kwiatek”
  33. Anna Kopiec SP-6 Sanok kl.4 – Hanna Ożegowska „Jak Pan Kukułka leśnym ptaszkom wróżył”
  34. Julia Cybuch SP-2 Sanok kl.4 – Maria Szulikowska „Egzekucja w Markowej”
  35. Witold Pełdiak SP-Lutowiska kl.4 – Janusz Minkiewicz „Do jutra”
  36. Mateusz Soszyński SP-Lutowiska kl.3 – Maria Konopnicka „Stefek Burczymucha”
  37. Alicja Jakubiec Sp-Lutowiska kl.2 – Maria Konopnicka „Sposób na laleczkę”
  38. Alicja Niemczyk SP-Poraż kl.4 – Ludwik Jerzy Kern „O rodzicach”
  39. Bartosz Gembalik Sp-1 Sanok kl.4 – Julian Tuwim ”Rycerz Krzykalski”

 

 DZIEŃ TRZECI (ŚRODA) KATEGORIA  III– KL.5-6  SZKOŁA  PODSTAWOWA -29.11.2017 GODZ.10.00

  1. Mateusz Cybruch kl.5 – Izabela Klebańska „Jednoaktówka, czyli skarga Pucciniego”, Grzegorz Kazdebke „Fochy fortuny”
  2. Agnieszka Stadnik kl.6 – Izabela Klebańska „Taniec Łabędzi”. Marcin Szczygielski „Tuczarnia motyli”
  3. Róża Łupieżowiec SP-Bukowsko kl.5 – Danuta Wawiłow „Daktyle”, L.M.Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza”
  4. Maja Perkołup SP-Bukowsko kl.5 – Danuta Wawiłow „Wędrówka”, Myśli Jana Pawła II „Młodość jest piękna”
  5. Zuzanna Kulikowska SP-Nowotaniec kl.6 – Danuta Wawiłow „Wędrówka”, „Tajemniczy Ogród”
  6. Gabriela Pałuk SP-Nowotaniec kl.5 – H.Pietrzak „To nic” ,L.M.Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza”
  7. Izabela Dziewińska SP-6 Sanok kl.5 – Joanna Kulmowa „Nie wyrastaj z marzeń”, Krystyna Drzewicka „Nowe przygody Piątki z Zakątka”
  8. Zuzanna Stasicka SP-6 Sanok kl.5 – Witold Zechenter „W bibliotece”, Angela Nanetti „Mój dziadek był drzewem czereśniowym”
  9. Natalia Jagniszczak SP-6 Sanok kl.6 – Julian Tuwim „Dwa wiatry”, Jack Canfield „Balsam dla duszy nastolatka”
  10. Emilia Krawczyk SP-Poraż kl.6 – Ludmiła Marjańska „Gdzie pojechać na wakacje”, Maria Kowalewska „Burza”
  11. Miłosz Krawczyk SP-Poraż kl.6 – Konstanty Ildefons Gałczyński „Dyrektor i pomnik”, Grzegorz Kazdebke „Domowe przedstawienie”
  12. Julia Klecha SP-Niebieszczany kl.5 –Marta Próchniewicz „Warto czytać”, Eleonora H.Porter „Gra w zadowolenie”
  13. Paweł Łoskot SP-Tarnawa Dln.kl.5 – Konstanty Ildefons Gałczyński „Piosenka o Wicie Stwoszu” , Mark Twain „Przygody Tomka Sawyera”
  14. Natalia Chmura SP-Tarnawa Dolna kl.5 – Tadeusz Boy Żeleński „Trudno inaczej” Antonine de Saint- Exupery „Mały książę”
  15. Wiktoria Kosturska SP-Tarnawa Dln kl.6 – Bolesław Leśmian „Urszula Kochanowska”, Irena Jurgielewiczowa „Ten obcy”

 

DZIEŃ CZWARTY (CZWARTEK) KATEGORIA  IV– KL.7 SZKOŁA  PODSTAWOWA i GIMNAZJUM-  30.11.2017 godz.10.00

 

  1. Oliwia Kotlarczyk –SP-Tarnawa Dln. Kl .7 –Czesław Miłosz „Campo di Fiori”, Neil Gaiman „Chłopaki Anansiego”
  2. Ewa Zborowska – SP-Tarnawa Dln. Kl .7 – „Przy okrągłym stole” , Daniel Defoe „Przygody Robinsona Cruzoe”
  3. Martyna Kulikowska MDK – kl.7 – Wisława Szymborska „Dorota Terakowska „Tam gdzie spadają anioły”
  4. Mateusz Hanus SP –Bukowsko kl.7 – Stanisław Barańczak „Pan tu nie stał”, Stefan Żeromski „Przedwiośnie”
  5. Nikoletta Kudroń SP-1 Sanok kl.2 – Tadeusz Różewicz „Odnaleźć samego siebie”,Sławomir Mrożek „Rozwój”
  6. Anna Milczanowska SP-1 Sanok kl.3 – Wisława Szymborska „Chmury”, Markus Zuzak „Złodziejka książek”
  7. Aleksandra Kruczek SP-Poraż kl.7 – K.I.Gałczyński „Satyra na bożą krówkę”, Barbara Kosmowska „Pomysł”
  8. Mateusz Polański SP-8 Sanok kl.7 – Ludwik Jerzy Kern „Flejtuch”, Hegorty Shane „Miasteczko Darkmoral”
  9. Karolina Maciejczyk Sp-8 Sanok kl.7 – Ludwik Jerzy Kern „Jesień”, Hanna Kowalewska „Tego lata w Zawrociu”
  10. Paulina Dąbrowska G-Tarnawa Dln.kl.2 – Tadeusz Różewicz „Odnaleźć siebie” Anna Brashares „Stowarzyszenie wędrujących dżinsów”
  11. Kacper Kabala G-Tarnawa Dln.kl.2 – J.I. Kraszewski „Dziad i Baba” , H.Rudnicka „Uczniowie Spartakusa”
  12. Aleksandra Łukowska G-Tarnawa Dln.kl.2 – W.Szymborska „Myśli nawiedzające mnie na ruchliwych ulicach”, John Green „Gwiazd naszych wina”
  13. Dominika Sitarz G-Zagórz kl.3 –Wisława Symborska „Miłość szczęśliwa”, Ewa Nowak „Bransoletka”
  14. Estera Penar G-Zagórz kl.3 – Leopold Staff „Przedśpiew”, Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora „Listy na wyczerpanym papierze”
  15. Oliwia Kowalczyk G- Nowotaniec – K.I.Gałczyński „Satyra na Bożą Krówkę”, M.Musierowicz „Ida Sierpniowa”
  16. Dagmara Śmiałek –MDK – Wisława Szymborska „Myśli nawiedzające mnie na ruchliwych ulicach”, Edward Stachura „Wszystko jest poezją”
  17. Zofia Leszczyk MDK – K.I.Gałczyński „Pinokio”,
  18. Aleksandra Zarycha G-Nowotaniec – T. Różewicz „Odnaleźć samego siebie” , H.Olczak –Moraczewska „Kim Jesteś Sebastianie”
  19. Martyna Misiura G-Tarnawa – Wisława Szymborska „Nic dwa razy się nie zdarza”, Karol Dickens „Opowieść wigilijna”
  20. Karolina Mazur G-Lutowiska – Konstanty Ildefons Gałczyński „Prośba o wyspy szczęśliwe”, Paulo Coelho „Pielgrzym”
  21. Jagoda Depart G – Lutowiska – Andrzej Waligórski „Ananas”, Janusz Korczak „Myśli”
  22. Sara Pawełek G-Lutowiska – Collen Houck „Feniks”, Yann Martel „Życie Pi”

 

 

 

Facebook