Konkurs plastyczny „Dlaczego lubię święta Bożego Narodzenia?”

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

Na konkurs wpłynęło 314 prac z ponad 30 różnych placówek. Na wystawie w Galerii MDK będzie możliwość obejrzenia wszystkich nagrodzonych  prac.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 10 stycznia 2017 roku, a uroczyste rozdanie nagród na wernisażu otwierającym wystawę. Więcej informacji wkrótce.  

Lista osób, które nadesłały prace na konkurs:

1.     Wiktor KozdrońSP-Falejówka kl.IV
2.     Anna MałekSp-1 Sanok kl.VI
3.     Wiktoria PastuszekSP-Dobra kl.III
4.     Nikola PelcSP-Dobra kl.III
5.     Adam BąkPrzedszkole SP-Dobra
6.     Szymon AdamskiSP-Zagórz kl.V
7.     Emilia LatusekSP-Zagórz  kl.VI
8.     Marta WojtońSP-Zagórz  kl.VI
9.     Zuzanna ZłocińskaSP-Zagórz  kl.VI
10.                       Emilia ToczekSP-Zagórz
11.                       Klaudia Baran SP-Zagórz  10 lat
12.                       Julia WasylówZS –Rzepedź kl.0
13.                       Wiktor WolańskiSP-Niebieszczany kl.O
14.                       Emilia CyganikSP-Niebieszczany kl.O
15.                       Karolina RolnikSP-Niebieszczany kl.O
16.                       Arkadiusz JózefekSP-Niebieszczany kl.O
17.                       Maja AdamowskaSP-Niebieszczany kl.O
18.                       Karol DylSP-Niebieszczany kl.O
19.                       Weronika SkrzeszewskaSP-1 Sanok kl.VI
20.                       Samanta KusiakSP-1 Sanok kl.V
21.                       Oliwia RijSP-1 Sanok kl.IV
22.                       Cyryl SipakSP-7 Sanok kl.II
23.                       Emil SaramaPrzedszkole nr -2 Sanok
24.                       Alex BirskiPrzedszkole nr -2 Sanok
25.                       Patrycja DąbrowskaPrzedszkole nr -2 Sanok
26.                       Marcelina LipPrzedszkole nr -2 Sanok
27.                       Olga WróblewskaPrzedszkole nr -2 Sanok
28.                       Jakub NiemczykPrzedszkole nr -2 Sanok
29.                       Marysia WróblewskaPrzedszkole nr -2 Sanok
30.                       Karol SysakPrzedszkole nr -2 Sanok
31.                       Lena ProrokPrzedszkole nr -2 Sanok
32.                       Martyna TymcioPrzedszkole nr -2 Sanok
33.                       Emilia RzemińskaOchronka ul.Słowackiego Sanok
34.                       Zuzanna KramarczykOchronka ul.Słowackiego Sanok
35.                       Angelika KoźmaG-2 Sanok
36.                       Paulina BorowskaG-2 Sanok
37.                       Nikola Rysz-PelczarskaPrzedszkole nr-1 Sanok
38.                       Gabriela OsieczkoPrzedszkole nr-1 Sanok
39.                       Emilka SajdakSP-1 Sanok kl.2
40.                       Michał JanuszewskiSP-1 Sanok kl.2
41.                       Julia MarciniakSP-1 Sanok kl.2
42.                       Natalia BrudSP-1 Sanok kl.2
43.                       Marcel ŁukaszykSP-1 Sanok kl.2
44.                       Nikola PłocicaSP-1 Sanok kl.2
45.                       Ola SzczerekSP-1 Sanok kl.2
46.                       Maja FlorczakSP-1 Sanok kl.2
47.                       Filip GaworeckiSP-1 Sanok kl.2
48.                       Wiktoria WójcikSP-1 Sanok kl.2
49.                       Emilka ZającSP-1 Sanok kl.2
50.                       Dominika PoznańskaSP-1 Sanok kl.3
51.                       Nicola ŻyrawieckaSP-1 Sanok kl.3
52.                       Paweł FedakPrzedszkole 2 Sanok
53.                       Wiktor SabatPrzedszkole 2 Sanok
54.                       Iga DziewińskaSP-4 Sanok kl.1
55.                       Lena StatkiewiczSP-4 Sanok kl.1
56.                       Franciszek PrzybyłaSP-4 Sanok kl.1
57.                       Maja FejdaszSP-4 Sanok kl.1
58.                       Malwina PająkSP-4 Sanok kl.1
59.                       Amelia CzujkoSP-4 Sanok kl.1
60.                       Anna KlucSP-4 Sanok kl.1
61.                       Dawid KamykSP-Bukowsko kl.3
62.                       Maja HnatSP-Bukowsko kl.3
63.                       Aleksandra KowalskaSP-Bukowsko kl.3
64.                       Patrycja MularczykSP-Bukowsko kl.3
65.                       Justyna DobrzańskaG-Trepcza
66.                       Justyna DobrzańskaG-Trepcza
67.                       Sara TarczałowiczZS –Rzepedź lat 10
68.                       Marcin FejdaszZS –Rzepedź lat 12
69.                       Sylwia MokrzyckaZS-Rzepedź lat 9
70.                       Alicja PetrykZS –Rzepedź lat 10
71.                       Karolina JaworZS –Rzepedź lat 12
72.                       Amelia PulitZS-Rzepedź lat 9
73.                       Sandra PulitZS –Rzepedź lat 12
74.                       Dariusz BugajskiZS-Rzepedź lat 8
75.                       Patryk WaniaZS-Rzepedź lat 8
76.                       Alicja JaraczZS-Rzepedź lat 10
77.                       Jakub ByrtekZS-Rzepedź lat 9
78.                       Sara TarczałowiczZS-Rzepedź lat 10
79.                       Zofia HołubowskaSP-Zahutyń kl.3
80.                       Hanna WoźniczakSP-Zahutyń kl.3
81.                       Zuzanna NowakSP-Zahutyń kl.3
82.                       Karolina StabryłaSP-Zahutyń kl.3
83.                       Wiktor SzczepekSP-Zahutyń kl.3
84.                       Weronika PotomskaSP-Srogów Grn. kl.0
85.                       Marysia PotomskaSP-Srogów Grn. kl.0
86.                       Karolina FedorowiczSP-Srogów Grn. kl.0
87.                       Magdalena KosiarskaSP-Srogów Grn. kl.V
88.                       Filip KłodowskiPrzedszkole nr 3 Sanok lat 6
89.                       Maja SikolskaPrzedszkole nr 3 Sanok lat 6
90.                       Jagoda MieleckaPrzedszkole nr 3 Sanok lat 6
91.                       Klaudia SobczakPrzedszkole nr 3 Sanok lat 6
92.                       Sebastian GuzekPrzedszkole nr 3 Sanok lat 6
93.                       Hania SmolińskaPrzedszkole nr 3 Sanok lat 6
94.                       Julia ZającPrzedszkole nr 3 Sanok lat 6
95.                       Gabriel NoweckiSP-Bukowsko kl.IV
96.                       Eunika KupkaSP-Bukowsko kl.IV
97.                       Mateusz JózefczykSP-Bukowsko kl.IV
98.                       Elżbieta ŻytkaSP-Bukowsko kl.VI
99.                       Maja PerkołupSP-Bukowsko kl.IV
100.                  Daniel KłodowskiSP-3 Sanok kl.V
101.                  Magdalena GwóźdźSP-3 Sanok kl.V
102.                  Zuzanna GadomskaSP-3 Sanok kl.VI
103.                  Krzysztof WójcickiSP-3 Sanok kl.V
104.                  Aurelia RudySP-3 Sanok kl.VI
105.                  Wiktoria KutranSP-3 Sanok kl.VI
106.                  Adrian KucabaSP-3 Sanok kl.VI
107.                  Emilia FabianSP-3 Sanok kl.IV
108.                  Krystian FlorkoSP-3 Sanok kl.VI
109.                  Gabriela KędraSP-3 Sanok kl.V
110.                  Justyna RomańczukSP-Pakoszówka kl.II
111.                  Izabella MarczakSP-Pakoszówka kl.II
112.                  Wiktoria DżuganSP-Pakoszówka kl.II
113.                  Aleksandra KwolekSP-Pakoszówka kl.II
114.                  Ksawery DżuganSP-Pakoszówka kl.II
115.                  Amelia RabendaSP-Pakoszówka kl.II
116.                  Weronika KurnikSP-Pakoszówka kl.II
117.                  Weronika KurnikSP-Pakoszówka kl.II
118.                  Helena FutymaSP-Pakoszówka kl.II
119.                  Karolina MarczakSP-Pakoszówka kl.III
120.                  Karol KosarSP-Pakoszówka kl.III
121.                  Wiktoria JasińskaSP-Pakoszówka kl.III
122.                  Dawid GłódSP-Pakoszówka kl.III
123.                  Karolina KurcońSP-Pakoszówka kl.III
124.                  Michał SkowrońskiPrzedszkole Czerteż lat 4
125.                  Maja MasłowiecZS –Olszanica kl.II
126.                  Miłosz MichałekZS –Olszanica kl.II
127.                  Karolina MichałekZS –Olszanica kl.II
128.                  Miłosz MichałekZS –Olszanica kl.II
129.                  Martyna SteczekZS –Olszanica kl.II
130.                  Daria ZubowiczZS –Olszanica kl.I
131.                  Sebastian MichałekZS –Olszanica kl.I
132.                  Franciszek PalusikZS –Olszanica kl.I
133.                  Weronika TokarczykZS –Olszanica kl.III
134.                  Zuzanna AnderwaldZS –Olszanica kl.III
135.                  Amelia WojtowiczZS –Olszanica kl.II
136.                  Filip BończakZS –Olszanica kl.II
137.                  Kacper PodkalickiZS –Olszanica kl.II
138.                  Zosia FrączekSP-1 Sanok kl.VI
139.                  Izabela DemkowskaPrzedszkole nr-4 Sanok
140.                  Antonina NazarkoPrzedszkole nr-4 Sanok
141.                  Jagoda Abucewicz –FrącekPrzedszkole nr-4 Sanok
142.                  Ines SurówkaPrzedszkole nr-4 Sanok
143.                  Magda MisiurekEuroszkoła Lublin lat.10
144.                  Jan MielniczukEuroszkoła Lublin lat.9
145.                  Wiktoria ZamfirowEuroszkoła Lublin lat.9
146.                  Alicja ŁukasikEuroszkoła Lublin lat.7
147.                  Karol SzejgiecEuroszkoła Lublin lat.9
148.                  Karolina HajnrichEuroszkoła Lublin lat.7
149.                  Martyna WierzchanEuroszkoła Lublin lat.7
150.                  Agata RomanekEuroszkoła Lublin lat.7
151.                  Iga GórnickaEuroszkoła Lublin lat.7
152.                  Mateusz MielniczukEuroszkoła Lublin lat.7
153.                  Magdalena ParkaEuroszkoła Lublin lat.7
154.                  Adam PodkościelnyEuroszkoła Lublin lat.7
155.                  Alina MinailavaEuroszkoła Lublin lat.7
156.                  Konrad HawryłEuroszkoła Lublin lat.7
157.                  Emilia MączkaEuroszkoła Lublin lat.8
158.                  Weronika RybińskaEuroszkoła Lublin lat.7
159.                  Julia RakEuroszkoła Lublin lat.8
160.                  Adam CieślakEuroszkoła Lublin lat.8
161.                  Karolina WartaczEuroszkoła Lublin lat.9
162.                  Przemysław WłodarczykEuroszkoła Lublin lat.9
163.                  Oskar OlszakEuroszkoła Lublin lat.9
164.                  Aleks CuprynEuroszkoła Lublin lat.9
165.                  Maria ŁućEuroszkoła Lublin lat.10
166.                  Oliwia GromaszekEuroszkoła Lublin lat.9
167.                  Anna LatawiecEuroszkoła Lublin lat.11
168.                  Amelia NiedzwiadekEuroszkoła Lublin lat.8
169.                  Hanna KrajkaEuroszkoła Lublin lat.10
170.                  Małgorzata BąkEuroszkoła Lublin lat.8
171.                  Alicja ŚciborEuroszkoła Lublin lat.8
172.                  Nikola SągałaEuroszkoła Lublin lat.7
173.                  Magdalena WidomskaEuroszkoła Lublin lat.10
174.                  Martyna FundaniczZS -2 Ustrzyki Dln kl.IV
175.                  Hanna MiszczakZS -2 Ustrzyki Dln kl.IV
176.                  Kinga SopataZS -2 Ustrzyki Dln kl.IV
177.                  Sabina TomkiewiczZS -2 Ustrzyki Dln kl.V
178.                  Jagoda WinnickaZS -2 Ustrzyki Dln kl.IV
179.                  Julia WoźniakZS -2 Ustrzyki Dln kl.VI
180.                  Adam TrybułaZS -2 Ustrzyki Dln kl.VI
181.                  Ula SobolakSP-Lutowiska kl.IV
182.                  Maja ZapotocznaSP-2 Sanok kl.III
183.                  Amelia BoberSP-2 Sanok kl.IV
184.                  Natalia HydzikSP-2 Sanok kl.III
185.                  Paulina WoźniakSP-Kostarowce kl.IV
186.                  Zuzanna JaniakSP-Kostarowce kl.IV
187.                  Wiktoria NiemiecSP-Kostarowce kl.II
188.                  Julia WójtowiczSP-Kostarowce kl.IV
189.                  Tomasz FutymaSP-Kostarowce kl.III
190.                  Milena CzeleńSP-Kostarowce kl.V
191.                  Wiktoria PłouchaSP-Kostarowce kl.III
192.                  Klaudia LeszczykSP –Srogów Grn.kl.V
193.                  Mikołaj KarkutSP –Srogów Grn.kl.V
194.                  Jakub FlakZS-1 Ustrzyki Dln.kl.IV
195.                  Martyna TrojnarZS-1 Ustrzyki Dln.kl.IV
196.                  Zuzanna BuryZS-1 Ustrzyki Dln.kl.IV
197.                  Sandra GosztyłaZS-1 Ustrzyki Dln.kl.IV
198.                  Joanna PrasokZS-1 Ustrzyki Dln.kl.VI
199.                  Aleksander StebnickiZS-1 Ustrzyki Dln.kl.V
200.                  Kamila HarodajczukZS-1 Ustrzyki Dln.kl.VI
201.                  Milena MazurZS-1 Ustrzyki Dln.kl.VI
202.                  Maja ŁakosSP-Trepcza kl.I
203.                  Jagoda HarajdaSP-Trepcza kl.II
204.                  Aleksander PatulakSP-Trepcza kl.I
205.                  Amelia ChrząszczSP-Trepcza kl.I
206.                  Wiktor IwaniszynSP-Trepcza kl.V
207.                  Aleksandra PotomskaSP-Trepcza kl.II
208.                  Kacper WoźniakSP-Trepcza kl.I
209.                  Jakub PatulakSP-Trepcza kl.II
210.                  Amelia BuczekSP-Trepcza kl.IV
211.                  Julia HaduchSP-Trepcza kl.II
212.                  Zuzanna CzarnikSP-Zarszyn kl.V
213.                  Zuzanna OlearczykSP-Zarszyn kl.II
214.                  Małgorzata PietrzkiewiczSP-Zarszyn 6 lat
215.                  Filip MałekSP-Zarszyn kl.II
216.                  Adrian StaregoSP-Zarszyn kl.V
217.                  Olga TrelewiczSP-Zarszyn kl.IV
218.                  Jagoda szczecinaSP-Zarszyn 5 lat
219.                  Natalia MałekSP-Zarszyn 5 lat
220.                  Patryk CiupkaSP-Zarszyn 5 lat
221.                  Michalina MaślanySP-Zarszyn 5 lat
222.                  Damian TrelewiczSP-Zarszyn kl.IV
223.                  Filip PufkaSP-Zarszyn kl.V
224.                  Ewa GierulaSP-Zarszyn 5 lat
225.                  Milena KuźmiakSP-Zarszyn 5 lat
226.                  Leszkiewicz AleksandraSP-Zarszyn 6 lat
227.                  Jgoda ToczekSP-Zarszyn kl.III
228.                  Mateusz SzałankiewiczSP-Zarszyn 6 lat
229.                  Julia KilarSP-Zarszyn 6 lat
230.                  Natalia CzoporSP-Zarszyn kl.I
231.                  Tobiasz WanielistaSP-Zarszyn kl.I
232.                  Lena BielawskaSP-Zarszyn kl.III
233.                  Tomasz JacakSP-Zarszyn kl.I
234.                  Piotr KurpielSP-Zarszyn kl.II
235.                  Aleksandra OwsikSP-Zarszyn kl.II
236.                  Damian BrodaSP-Zarszyn 8 lat
237.                  Judyta SzybkaSP-Zarszyn kl.II
238.                  Klaudia ChorążakSP-Zarszyn kl.II
239.                  Maja BetlejSP-Zarszyn kl.II
240.                  Zofia KraskaSP-Zarszyn kl.II
241.                  Adam RygielSP-Zarszyn kl.II
242.                  Oliwia KwiatkowskaSP-Zarszyn kl.II
243.                  Mikołaj ZimakSP-Zarszyn kl.I
244.                  Dominik LuteckiSP-Zarszyn kl.II
245.                  Maja BednarzSP-Zarszyn kl.II
246.                  Maja BednarzZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
247.                  Michał BednarzZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
248.                  Michał JakubikZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
249.                  Kacper BogaczZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
250.                  Maja BednarzZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
251.                  Ernest MatyjaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
252.                  Tycjana SikoraZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
253.                  Amelia DrozdZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
254.                  Karol KaszanyZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
255.                  Emilia MatusikZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
256.                  Emilia LinkaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
257.                  Wiktoria SadowskaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
258.                  Nikola DrozdZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
259.                  Natalia GościmińskaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
260.                  Maciej KarkutZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
261.                  Damian PodkalickiZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
262.                  Pola ZiółkowskaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
263.                  Klaudia FalkowskaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
264.                  Gabriela ZegarZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
265.                  Julia KuczyńskaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
266.                  Julia SkwaraZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
267.                  Dawid BajwolskiZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
268.                  Maria CzerwińskaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
269.                  Emilia PietryckaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
270.                  Dawid BorowskiMDK -Sanok
271.                  Kalina GrzesiakMDK –Sanok
272.                  Marka LewcioMDK –Sanok
273.                  Kacper KrzychMDK –Sanok
274.                  Julia OrganZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
275.                  Oskar SmyczyńskiZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
276.                  Paweł PileckiZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
277.                  Igor WronowskiZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
278.                  Alicja SzydełkoZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
279.                  Jakub KlechaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
280.                  Natalia PlęsZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
281.                  Jadwiga JełowickaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.2
282.                  Wiktoria FutymaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
283.                  Kacper SmagaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
284.    Dominika KlechaPSP ul.Rzeszowska 1  Wilcza Wola kl.2
285.  Michał PuzioPSP ul.Rzeszowska 1  Wilcza Wola kl.2
286. Rafał ŻołdakPSP ul.Rzeszowska 1  Wilcza Wola kl.2
287. Karina GurdakPSP ul.Rzeszowska 1  Wilcza Wola kl.2
288. Bartosz PłazaPSP ul.Rzeszowska 1  Wilcza Wola kl.2
289. Ewa KrupskaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
290. Diana SzafranZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
291. Michał StropekZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
292. Jakub PaszkowskiZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
293. Julia PuszczatowskaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
294. Karolina PlęsZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
295. Gabriela IwanikZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
296. Martyna BudzowskaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
297. Patrycja ZygmuntZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
298. Alicja FlakZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
299. Kinga PtaszekZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
300. Maja CzekańskaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
301. Dawid SkibaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
302. Kacper MachajZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
303. Natalia LatochaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
304. Cezary SidorZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
305. Aleks PelcZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
306. Julia KrupaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.3
307. Bruno MatyjaZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
308. Natalia KardaszZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
309. Julia BekaczZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
310. Alan WłodarskiZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
311. Patrycja HanasZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
312. Kajetan ZułkiewiczZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
313. Jowita ChrząszczZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1
314. Jowita ChrząszczZS 1 Ustrzyki Dln.kl.1

 

Facebook