„Bieszczadok 2016”- kolejność prezentacji

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

XVI KONKURS  POLSKIEJ PIOSENKI MŁODZIEŻOWEJ

 „BIESZCZADOK 2016” –KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

SOLIŚCI SP –KL.I-III

  1. ZUZANNA NOWAK –SP-ZAHUTYŃ – „FAMILIJNY BLUES”
  2. KAROLINA STABRYŁA –SP-ZAHUTYŃ –„MAJOWY ZAPACH KWIATÓW”
  3. EMILKA RYGIEL – SP-ZAHUTYŃ –„BO CO MOŻE MAŁY CZŁOWIEK”
  4. OLIWIA JUZCZAK –SP-ZAHUTYŃ –„EKOLOGICZNE REGGE”
  5. EWA BARZYCKA – SP-ZAHUTYŃ – „POLECZKA NA LATO”
  6. MILENA CIEPŁY –SP-DŁUGIE – „PO BESKIDZIE”
  7. JULIA GŁADYSIWEICZ – SP-DŁUGIE –„KIEDY NADEJDZIE CZAS”
  8. JOLANTA WARCHOŁ” –SP-DŁUGIE –„BYŁA SOBIE ŻABKA MAŁA”

SOLISCI SP-KL. IV-VI

  1. MATYLDA KORONA – SP-1 BRZOZÓW –„MRUCZY WINYL”
  2. MAJA CIESIELSKA – SP-1 BRZOZÓW – „IDZIEMY NA WYCIECZKĘ’
  3. MARCEL MALINOWSKI –SP-1 BRZOZÓW –„LATO NA WSI”
  4. OLIWIA FIOŁEK – SP-1 BRZOZÓW – „DRZWI DO KARIERY”
  5. JULIA KAŁAMUCKA –SP-1 BRZOZÓW –„PIOSENKA NA ZŁY CZAS”
  6. JAKUB CHĘĆ –SP-1 BRZOZÓW –„DO PRZODU ŻYJ”
  7. JULIA SKWARA SP-1 BRZOZÓW –„ZAPLĄTANI”
  8. ANETA WIELGOS –SP-ZARSZYN –„JESTEŚMY STĄD”
  9. MARTYNA OSENKOWSKA –SP-ŁUKOWE –„GŁOWA DO GÓRY”
  10. NATALIA GROŃ –SP-ŁUKOWE – „ZAPAMIĘTAJ”
  11. SP-BESKO
  12. SP-BESKO
  13. SP-BESKO
  14. NATALIA HUCZKO –SP-1 SANOK –„JESTES LEKIEM NA CAŁE  ZŁO”
  15. DOMINIKA STEC –SP-1 SANOK – „MAŁE  TĘSKNOTY”
  16. HELA  OSTROWSKA  -SP-1 SANOK –„WILCZA ZAMIEĆ”
  17. OLIWIA KOTLARCZYK –Ś.W.TARNAWA DOLNA –„KAPELUSZE MAJĄ DUSZE”
  18. WIKTORIA BACZYŃSKA  -Ś.W.TARNAWA DOLNA-„TU’
  19. WIKTORIA MIAZGA –SP-MRZYGŁÓD –„ALLELUJA”
  20. KINGA BUJAK SP-USTRZYKI DLN. – „PIOSENKA NA CZTERY KOPYTA I WIATR”
  21. JULIA LACHOWSKA – SP-USTRZYKI DLN. – „PRZED SZANSĄ”
  22. SANDRA BULCZYŃSKA –SP-2 SANOK –„KOLOROWY WIATR”

ZESPOŁY SP –KL.IV-VI

  1. ZESPÓŁ  WOKALNY SP-1 SANOK –„W MOIM OGRÓDECZKU”

SOLIŚCI –GIMNAZJUM

  1. KATARZYNA PIEGDOŃ – G-4 SANOK „ZBUDUJEMY DOM”
  2. WIKTORIA MAŚLANKA  – G-4 SANOK „DO KOŁYSKI”
  3. KINGA NITKA – G-4 SANOK „BOSKIE BUENOS”
  4. GABRIELA GRZĄDZIEL –G-4 SANOK – „BO ŚWIAT TO MY”
  5. WERONIKA WOJTOŃ –G-ZAGÓRZ – „WYSOKIE DRZEWA”
  6. NATALIA GURGACZ – G-2 SANOK –„HALLELUJA”
  7. GABRIELA KAŻMIERCZYK – Ś.W.TARNAWA DOLNA –„DO KOŁYSKI”
  8. KATARZYNA KICAK – Ś.W.TARNAWA DOLNA – „PIOSENKA DLA WOJTKA BELONA”
  9. ELŻBIETA MIĘKUS –G-RZEPEDŹ –„ZAPACH RÓŻY”
  10. WERONIKA WÓJCIAK –G-UHERCE MINERALNE –„CISZA”
  11. JAKUB RAUS –G-UHERCE MINERALNE – „ZDUMIENIE”
  12. JULIA KRZYWDA –G-ZAGÓRZ – „DO KOŁYSKI”
  13. JULIA MATUSZEWSKA –G- USTRZYKI DLN.- „CZARNE PERFUMY”
  14. WIKTORIA WOŻNIAK – G USTRZYKI DLN. – „KOCHAM CIĘ ŻYCIE”
  15. SARA CZECH –G-1 –SANOK –„STRAŻNIK RAJU”

ZESPOŁY -GIMNAZJUM

  1. KATARZYNA KOSTURSKA ,MARTYNA  MYĆKA –G-2 SANOK  „PIEŚŃ XXIX”
  2. ZESPÓŁ GIMNAZJUM Z ZARSZYNA –„LIPKA”

SOLISCI SZKOŁY ŚREDNIE

  1. KAROLINA RUSZTOWICZ –ZS-2 SANOK –„JASKÓŁKA”
  2. KATARZYNA JEZIOR –I LO SANOK „LUSTRO’
  3. KAMILA WRÓBEL –Ś.W. TARNAWA DLN. –„LWIA CZĘŚĆ”
  4. OLIWIA PASTUSZCZAK –ZS-2 SANOK – „ZAWSZE TAM GDZIE TY”

 

 

Facebook