Dzienne Archiwum 22 maja 2019

MÓJ IDOL – TERMIN NADSYŁANIA PRAC SIĘ ZBLIŻA

👇uwaga termin oddawania prac na konkurs się zbliża👇

Nie czekaj, bo termin mija 31 maja!

REGULAMIN KONKURSU + KARTA ZGŁOSZEŃ:
mdksanok.pl/wp-content/uploads/2019/03/M%C3%93J-IDOL-19.docx

Fotorelacja z Bieszczadoku 2019

Sprawozdanie z obrad jury XIX Przeglądu Polskiej Piosenki Młodzieżowej „Bieszczadok 2019”

Dnia 15 maja 2019 roku w Klubie Naftowca „Górnik” odbył się Ogólnopolski Przegląd Piosenki Młodzieżowej „Bieszczadok”, który po raz 19 zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku.
Przegląd, objęty patronatem honorowym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie, jest wpisany na listę artystycznych konkursów kuratoryjnych.

Do udziału w tegorocznej edycji przeglądu zgłosiło się 30 solistów i 6 zespołów. Zmagania konkursowe oceniało jury w składzie: Wiesława Skorek – dyrektor MDK, Anna Konieczna, Hubert Pazera oraz Konrad Oklejewicz – przewodniczący jury.

Laureaci Przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, które ufundowały władze Powiatu Sanockiego...