Dzienne Archiwum 9 stycznia 2019

Pomaganie jest dziecinnie proste!

Przypominamy, że już za dwa dni odbędzie się:
” Świąteczny Bal na dworze Królowej Talentów”
z którego cały dochód zasili Wielką Orkiestre Świątecznej Pomocy.

Na dzieci czeka pyszny poczęstunek, mnóstwo atrakcji, loteria, i dużo dobrej zabawy.

Rodzice będą mogli zakosztować pysznej kawy i herbaty w kawiarni organizowanej przez Cukiernia Kawiarnia Lawenda oraz degustacji ciast i wypieków od Cukiernia Keks.

Otwarcie wernisażu ”Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia”

8 stycznia 2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się otwarcie wernisażu połączone z rozdaniem dyplomów i nagród laureatom Konkursu Plastycznego „Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia”. Nad konkursem kuratoryjnym o zasięgu ogólnopolskim patronat sprawował podkarpacki kurator oświaty.

Na konkurs organizowany przez naszą placówkę wpłynęło 363 prace z placówek z całej Polski, m.in. Warszawa, Zakopane, Rzeszów, Malbork, Chełm, Świdnica. Jury konkursowe w składzie: Małgorzata Biega – Węgrzyn , Aneta Rygliszyn oraz Bartosz Rejmak, nagrodziło 31 prac.

Poza tym jury zakwalifikowało 107 najciekawszych prac do specjalnej galerii wyróżnionych, która już wkrótce pojawi się na stronie www.mdksanok.pl. Na prace te można będzie odda...