Fotorelacja z wernisażu

Dzienne Archiwum 13 maja 2018

Fotorelacja z wernisażu

Wczoraj, 12.05.2018r w MDK Sanok odbył się  wernisaż wystawy pt,,Nieprofesjonalni” . Zaprezentowali swoją twórczość szerszemu gronu odbiorców :Halina Demniańczuk-Szpyrka  i Maciej Pankiewicz. Pani Halina maluje, a Pan Maciej rzeźbi.  Wystawę można obejrzeć do 6 czerwca w Galerii Młodzieżowego Domu Kultury w godzinach pracy placówki. Serdecznie zapraszamy!
Fot. Patrycja Nowicka

Dzieci i młodzież kochają sztukę

Uczestnicy zajęć  grupy plastycznej oraz dzieci ze świetlicy MDK miały ostatnio możliwość obejrzenia dwóch wystaw- w BWA i MDK. Każde z nich znalazło wśród wielu dzieł swój ulubiony obraz, plakat itp. Udało się nam również spotkać artystę Tomasza  Mistaka i mamy z nim pamiątkowe zdjęcie:-)

Sukcesy uczestników zajęć plastycznych z MDK

Utalentowane dzieci  uczęszczające na zajęcia do MDK: Malwina Guzik, Weronika Ćwiąkała, Weronika Sokół oraz Helena Leśniak zostały nagrodzone w Przeglądzie twórczości dziecięcej – Plastyka w ODK Puchatek, w  konkursie pt. ,,Moje miasto, moja okolica”. Natomiast młodsze, utalentowane dzieci tj.: Zuzanna Leśniak, Filip Kozak i Oliwier Rudiak otrzymali nagrody w konkursie „Maluchy malują” w ODK Gagatek. Ponadto Laura Pietryka dostała nagrodę w konkursie „Komiks Wielkanocna historyjka”,  a uzdolniony artystycznie 12 letni Daniel Kłodowski stworzył  w tym roku statuetkę Bieszczadoka. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a  rodzicom dzieci dziękujemy za dokumentację fotograficzną.