Dzienne Archiwum 5 kwietnia 2018

Rozdania nagród w konkursie ” Wielkanocna Historyjka”

Dzisiaj, 5 kwietnia o godz. 11.00 w MDK  odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym na komiks „Wielkanocna Historyjka”. Konkurs cieszył się dużym  zainteresowaniem, gdyż wpłynęły prace nie tylko z Sanoka,  ale również z całej Polski m.in: z Inowrocławia, Konstantynowa Łódzkiego czy też z Wiskitek. 28  marca br. zebrała się komisja, która wybrała najlepsze prace. W jury zasiadali: Katarzyna Długosz-Dusznik- instruktor plastyki w MDK, Irena Florczak-kierownik Fili Biblioteki Pedagogicznej w Sanoku i artysta malarz Arkadiusz Andrejkow.
Wydarzenie rozpoczęło się przywitaniem gości przez dyrektora Jakuba Osikę a następnie rozdano nagrody. Wystawę z najlepszymi pracami można podziwiać w placówce.
Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na kolejne!